eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar 2009. - ...:: Zašto EDEN ? Zasto ne neutralnost ? Zasto ne cincilator ?

Go down

Septembar 2009. - ...:: Zašto EDEN ? Zasto ne neutralnost ? Zasto ne cincilator ? Empty Septembar 2009. - ...:: Zašto EDEN ? Zasto ne neutralnost ? Zasto ne cincilator ?

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 11:02 pm

Prica ide ovako, BiH je dosla u igru , peacoovi clanovi pokusavaju uraditi TO eHrvatska pomaze eBiH odbiti takveor od peaca. eHrvatska je u tom roku osvojila negdje eSrbiju. U eBiH su dosli tada dosta bosanca i hrvata koju su bili protiv osvajanja Srbije.

Sve je ljepo i super, makar dolazi prvo azo lazo koji je jedan od glavnih krivaca sto se desio hrvatski srpski rat i tu pocne svoje RL nacionalistcke fore bacati indirektno provocirati o ugrozenosti srba itd. standarne foredjeteta od 15 godina koji mufa u zivotu nije vidio.

I tu niej stalo Makar je tada eBiH bila kao pasivna clanica ex-Atlantisa , i nije trebala sudjelovati u hr srpskom ratu , sto riejtko koja Alienca dopusti, eBiH je bilo dopusteno. Onda se Atlantis raspao, ja sam svacajuci cinjenicu u kojoj je eBiH kao predsjednik odlucio da najbolej postaviti neutralnost, da bi prestali nacionalistcki izljevi srpskih igraca i netrpeljivost. Da igrmao ovu igru nromalno bez svađa. Tada mjeseci prolaze i infrustriani klinci koji ne znaju razlikovati RL od igre odluce da najbolje da preuzmu eBiH iznutra i naprave famozni plan Dvije Srpske Drzave.

evo jednog nedavnog citata od jednog uvazenog gospodina:
''Ja iskreno kao eSrbin sa eBIH drzavljanstvom se protivim napadu na eBIH u ovom trenutku, prosto jer smo znacajan politicki faktor u eBIH i vlast u eBIH cemo osvojiti politicki a ne vojno, i tada cemo eBIH odvesti u PEACE to je cilj Demokratske Stranke Srpske!
A napad moze da bude resenje jedino ako nista drugo ne preostane!''

Ko bi normalan dao da ga tolko neko hebe u mozak , zar sma se ja borio za neutralnost da bi oni to iskoriste za svoje planove? Zar smo se svi borili za neutralnost da neko to iskroistava za svoje planove ? Zar bi vi se vi borili za svoju krisku jabuke da vam je poslje netko drugi pojede ?

Ne stanite svatite ovo je igra, razmsilajm gamerski , ne bi nikad dao da neko unisti moj klan, savez itd. Bila to alianca orkova i velikih naduvanih ovnova ne zanima me.

Zasto EDEN ?

Zato kako je rekao moj eprijatelj les paul da se igrate da vodite ratove, ovo ej gira nema veze sa rl-om.

U svakoj igri gledate prijatelje i saveznike u onom koji su vam pomogli kad vam je bilo najteze.

Necu tu ni Hrvatsku spominjat kao drzavu nego gradane eHrvatske ili ti ehrvatske igrace.
Kad se pomagalo eBiH za anti to nije tu isla vojska toliko veliki odaziv je bio od obicnih gradana koji su htjeli pomoc svojim prijateljima igracima. To sto je split1700 nahebao eroneta da kupi ds je akt pojedinca , tog pojedinca koji je opljackao i svoju edomovinu eHrvatsku.

Idemo dalje Španija , dijelila kuce nvoim igracima za cijene koje su bile stvarno niske, koja bi drzava dijelal kuce sam da pokrije troskove i to pocetnoj drzavi .

Koja drzava bi rekla ok evo vam trening rat besplatno kad mozete nema problema pocnite placat mpp. hmm mozda Amerika.

Tu su jos i poljaci finci itd... koji su pomogli bez da nisu nist trazili isto tako.

Jos jedna obaviejst koja drzava bi nakon razno raznog maltretiranja isla slati hljeba eSrbiji kad joj je bilo najteze (vrijeme TO-a) . Bez da trazi ista zauzvrat hmmm eBiH mozda. Wink



ps. Postovanje svima koji su u klanu zvan Bosna i Hercegovina i koji zele provest vrijeme an kompu u akciji i zezanciji odmaknuti od RL gluposti.

pss. svaki momak koji kaze da se rodio na ovom serveru u regiji west and east srpska rep , molio bi da potrazi lijecnicku pomoc , ili si teski virus ili si iskompleksirania scripta sa losim mysql-om.

psss. Zivio Pajo Patak Wink

psss. Pozdrav svim pravim gamerima ,a ostali vidimo se u nekoj drugoj igri gdje vas mogu posteno isfarmat inace volim imat nick cccc i ne opterecujem se sto neki krivo svacaju taj nick Wink
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum