eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April 2009 - Stranacki izbori - Br.3

Go down

April 2009 - Stranacki izbori - Br.3 Empty April 2009 - Stranacki izbori - Br.3

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 9:32 pm

April 2009 - Stranacki izbori - Br.3

April 2009 - Stranacki izbori - Br.3 21f82c065eb79e8bbe073c814ea75423_150x150

Nakon nekoliko dana provedenih u eRumuniji, vratio sam se u eBiH, i shvatio kako funkcionise ozbiljna drzava, sto cemo i mi nadam se biti (po sadasnjoj ozbiljnosti na najboljem smo putu).

Naravno ima tu jos nekih stvari pa eto, npr. odredjeni resursi nemaju u BiH ponudu npr. iron , pa ovim se putem nudim posto ova organizacija kojoj ja pripadam, posjeduje jednu iron firmu u regiji sa HIGH IRON. Ali naravno dozvola kosta 20 gold, a nismo bas spremni niti imamo takve mogucnosti, da platimo to u potpunosti, mozemo ponuditi 5 gold za dozvolu.

Dalje ova stranka Paja Patak je sasvim neozbiljna i nije dobro da imamo neke stranke koje uopste nemaju funkciju, pa tako spreman sam ovu stranku preuzeti te cu se kandidirati za njenog predsjednika, i pokusat napravit od nje vazan politicko subjekt u eBiH, te na najbolji nacin osiguramo pluralizam eBiH sto je jako vazno za jednu uspjesno drustvo i jos uspjesniju drzavu.

Naravno ovim bih putem htio kazati da sam eBiH zatekao mnogo bolju nego kad sto je bila prije nego 7 dana, te ovim putem i cestitam predsjedniku Friend Freemanu na napretku, i vodjenju nase domovine.


vote&subscribe
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum