eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juli 2009. - AKCIJA ANTI-TO KONGRESA eBiH i ZAHVALE

Go down

Juli 2009. - AKCIJA ANTI-TO KONGRESA eBiH i ZAHVALE Empty Juli 2009. - AKCIJA ANTI-TO KONGRESA eBiH i ZAHVALE

Post  Punlsher Tue Sep 15, 2009 10:01 pm

Juli 2009. - AKCIJA ANTI-TO KONGRESA eBiH i ZAHVALE Mod-logo-hr

Poslije akcije koju smo spremali jer smo se pribojavali anti-TO, kongres je ipak ostao u okviru ljudi koji rade za eBiH interese i nije bilo prijetnji. Akcija je trebala da obezbjedi kongres od TO i da mu osigura ulazak ljudi koji striktno rade za interese eBiH. Neki su to tumaclili kao oduzimanje prava eSrbima ili eHrvatima ili nekim drugim nacijama da se prikljuce kongresu,ali to nije tacno. U kongresu u ovoj postavi koja je sad su 99% ljudi koji rade u interesu eBiH i iza kojih stoji manja ili veca historija pomaganja razvoju eBiH i sto je bitnije u kongresu se nalaze svi narodi bez obzira na nacionalnost, odnosno vjersku pripadnost. I oni su ti koji rade za eBiH, a ne protiv eBiH interesa. Svi oni koji su spremni da rade za eBiH su u svako doba dana ,noci dobrodosli i mogu se ravnopravno ukljuciti u institucije ove eDrzave te svojim doprionosom poboljsati rad tih institucija i samog razvoja eBiH.
Posto je vrijeme pred same kongrese bilo previse napeto jer se vecina drzava eRepublik svijeta cuvala ili napadala druge drzave pokusajima TO kongresa i sl., i mi smo morali izvrsiti pripreme i imati u vidu moguce napade, te da na vrijeme pripremimo operaciju i ljude za odbranu. Ministarstvo Odbrane eBiH se ne petlja u politicka pitanja eBiH, ali je bilo potrebno da sacuva eBiH od bilo kakvih napada. Cime smo jos jednom dokazali sa smo jedna veoma jaka i organizovana instutucija,jer su u ovom planiranju ucestvovali ljudi koji su clanovi Ministarstva.
Zelim naglasiti da Ministarstvo Odbrane nije samo odbrana u vojnom smislu, nego i u smislu akcija spasavanja eBiH od raznih TO (bilo politicke ili bilo koje druge prirode).
Nas zadatak je sacuvati i uticati na pozitivan razvoj eBiH u domenu u kojem mi imamo ovlasti.

Nesto vise o planiranju akcije

Planiranje akcije je kao sto sam vec rekao pocelo od onog trenutka kada smo saznali za tzv. eR drzavljanstva i sta to sa sobom sve nosi,te da su ovi kongresni izbori zadnji kojima se moglo manipulisat masom glasova pri radjenju TO-a.

Kontaktirao sam predsjednike stranaka koji su vec ranije iznijeli svoj stav o radu svojih kandadata za kongres u svojim novinama i zamolio ih da mi dostave spiskove kandidata za koje su sigurni da rade u interesu eBiH.
Nakon sto sam dobio potrebne informacije angazirao sam uz pomoc ljudi koje cu u daljem tekstu navesti,jer im dugujem veliku zahvalnost, napravio tzv. Anti TO sigurni spisak prema kojem ce se orjentisati glasaci-vojnici i time uticati na spasavanje od moguceg TO kongresa. Svojim podredjenima sam dostavio spiskove i objasnio im pojedinosti i nacin na koji cemo reagirati u slucaju TO kongresa.

ZAHVALNICA

Ljudi koji su zajedno samnom do kasnih nocnih sati radili i pokusavali da akciju dovedu do savrsenstva su:
NTManiac
krvImed
Tinja
Matadox

Pasha_the_one
Wudu
Janko Maric Jr
bekitare

Zahvaljujem se svim vojnicima OseBiH koji su ucestvovali u i stajali na raspolaganju ovoj akciji.


Zatim zahvalan sam predsjednicima stranaka koji su mi na vrijeme dostavili spiskove svojih kandidata:
Simonica
Diktator Senco
Fabijan Rajkovic
tarebeki
NTManiac

Jos jedan dokaz kolko je nase Ministarstvo jako i organizovani i spremno da reaguje i radi za interese eBiH. Cast mi je biti na čelu ove organizacije.

Apelujem na sve one koji se osjecaju gradjanima eBiH da se ukljuce u diskusije i rad ka boljem i jacem organizovanju nase lijepe eBiH ,na nas chat, i forume.
ZA JAČU I SIGURNIJU eBiH

Vas Ministar Odbrane eBiH
SokoBiH
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum