eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar 2009. - Saopštenje Ministarstva Odbrane eBiH

Go down

Septembar 2009. - Saopštenje Ministarstva Odbrane eBiH Empty Septembar 2009. - Saopštenje Ministarstva Odbrane eBiH

Post  Punlsher Tue Sep 15, 2009 10:14 pm

Septembar 2009. - Saopštenje Ministarstva Odbrane eBiH Mod-logo-hr

Postovani vojnici i gradjani eBiH kao ministar odbrane duzan sam da se obratim javnosti zbog spekulacija i raznih prica o raspadu ministarstva,ostavkama i sl. te da to razrijesim i kazem narodu pravu istinu iz prve ruke.

Doministar Odbrane wudu i zapovjednik DRAKE-a covijek od maximalnog povjerenja je dao otkaz prije par dana zbog RL obaveza sto je i objavio i objasnio. Jos jedan bitan covijek odlazi,sta mozemo RL je vazniji i to je svima jasno. Tesko ce biti naci adekvatnog zamjenika.U opticaju je par ljudi,a jedan od njih je i Zemlja bivši zapovjednik DRAKE-a koji je otisao na odmor i uskoro se vraca,ima iskustva i radio je vec u Ministarstvu, te poznaje sistem rada. O tome cu vas sve blagovremeno obavjestiti putem novina Ministarstva Odbrane.
Reforme su pri kraju,ali su usporene zbog nastale situacije.

U posljednih par dana se spekulise o mojoj ostavci,da sam dao ostavku i otisao skroz, napustio eBiH kad je najteze i sl.
Sve su to dezinformacije koje je neko plasirao,planski ili neplanski u to ne zelim da ulazim,ali ističem SokoBiH je i dalje ministar odbrane eBiH,a svoj novi mandat je poceo dolaskom predsjednika Bekitare-a.
Istina je da sam neaktivan na eR-u u posljednjih nekoliko dana zbog RL obaveza (ispiti) sto sam i najavio predsjedniku kao sto mi je i obaveza da javim - to može potvrditi i sam predsjednik, te da se vracam na aktivno djelovanje za nekoliko dana po zavrsetku RL obaveza.

Na neciju žalost, a vjerujem i na nečiju radost SokoBiH nije napustio Ministarstvo Odbrane eBiH niti će sve dok to ne odluči predsjednik tj. osoba koja mi je dala povjerenje i mandat i dužan sm da to opravdam.

SokoBiH ostaje uz eBiH i bit ce tu u svakom trenutku tu da joj u bilo kojem obliku pomogne. eBiH je moja zemlja kao i zemlja svih oni koji se osjecaju kao njeni punopravni gradjani.

S punim poštovanjem vaš,
Ministar Odbrane eBiH SokoBiH
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum