eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Sluzbeno obavjestenje LS BiH! - Br.15

Go down

Maj 2009 - Sluzbeno obavjestenje LS BiH! - Br.15 Empty Maj 2009 - Sluzbeno obavjestenje LS BiH! - Br.15

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 10:22 pm

Maj 2009 - Sluzbeno obavjestenje LS BiH! - Br.15

Maj 2009 - Sluzbeno obavjestenje LS BiH! - Br.15 5ca8744f29cf36f71767b18a1b1e5fa5_150x150

Ovim tekstom zelim da prvo dam podrsku Toromanu na sutrasnjim izborima , i kao predsjednik LS BiH da mu pozelim srecu za sutra.

Toroman je prepoznavsi nas rad pozvao nas, a mi svakako smo to prihvatili, jer je znao cijeniti nas rad.

Ne mogu a da se ne osvrnem na sve aktualnije pitanje oko Cybossove kandidature.
Uredu neka je on prihvatio kandidaturu ali svakako nije uredu sastav Vlade!

Prve pohvale nakon proslih izbora kako sjajno radimo su stigle upravo od Cybossa, a prije objavljivanja podrske Toromanu on nije ni pomislio a kamoli predlozio nekoga iz LS u vladu

Nije fer pricati jedno a raditi drugo. Ali nismo sad vazni mi, ni nase pozicijie, vazno je ta dvolicnost!
Takodjer nije fer sada pricat kao da je DS stranka koja je opozicija, jer mi se tako ne ponasamo prema njima , a mislim da ne bi trebali ni oni prema nama!
Jer mi za sve se konsultujemo s njima a ne moramo, jer SU i LS imaju preko 50% kongresa!
Zato sada pozivam sve ljude da glasaju za Toromana , i da sutra pobijedi i pokaze ko je bio u pravu!

Glas za Toromana , glas za liberalnu eBiH.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum