eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009 - MVP pocinje sa radom! - Br.23

Go down

Juni 2009 - MVP pocinje sa radom! - Br.23 Empty Juni 2009 - MVP pocinje sa radom! - Br.23

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 10:44 pm

Juni 2009 - MVP pocinje sa radom! - Br.23

Danas je prvi dan mog mandata na mjestu MVP i zelio bih da kazem da vec danas krecemo sa radom. Razlog sto pisem sa licnog accounta je taj sto sam novine MVP-a namjenio izvjetajima koje ce slati ambasadori.
Takodjer zahvaljujem se predsjedniku sto mi je ukazao povjerenje, kao i bisvem MVP-u koji mi je ostavio toliko prostora za napredovanje.

Lista ambasadora je vec sastavljena i ambasadori koji su izabrani vec danas pocinju sa radom!
Takodjer izvjestaje ambasadora moci cete citati svakih 5 dana jer su isti obavezni da ih podnose.
Lista ambasadora i razlozi izbora:

ezodervi- Spanija - mislim da nema pretjerano puno razloga da komentarisemo ovaj izbor on je sasvim logican, ali za mladje igrace treba reci da je ezodervi jedan od nasih najiskusnijih ljudi ; btw. prica spanski jezik

hellmaster - Turska- dosao je na preporuku novoizabranog predsjednika , i vec u razogovoru s njim shvatio sam da ima ozbiljne namjere da dobro promovise Bosni i Hercegovinu

diktator senco- Hrvatska- takodjer suvisno je govoriti mnogo stvari, jako iskusan covjek koji je pristao da bude ambasador u Hrvatskoj

tarebeki- USA- bio je ambasador vec u proslom mandatu , odlicne je stvari radio tako da je zasluzio novi mandat

profesor ikarus- FInska -njegov rad cemo jos vidjeti, nadam se uspjehu

NTmaniac- Kanada- provjeren igrac tako da...

pufnasti- Njemacka- mlad ali aktivan igrac, njegovo poznavanje Njemackog jezika je prevagnulo...

ibro dirka- Svedska- takodjer mlad igrac, odrastao u Svedskoj, takodjer poznavanje jezika presudilo..

pasha_the_one - Rusija - aktivan igrac, ima rusku licencu za firmu, pa tako da prati desasvanja u Rusiji...

bocky- Madjarska - za jednog od najboljih igraca najjaca trenutno zemlja na svijetu...

riki_BOSNA- Rumuija- dosta aktivan igrac , ocekivanja najbolja...

resa83- Indonezija- seli se u Indoneziju te prati tamoslje stanje, tako da je logican izbor...

devilles- Srbija- jedina nasa ambasadorka cijim šarmom cemo pokusati zadobiti povjerenje Srbije...

xzaksx - Grcka- aktivan igrac, pristao da bude ambasador istog trena, kongresmen u BIH

mobster1930- Italija- jedan od nasih iskusnijih igraca, odmah prihvtio poziv...

Friend Freeman- Ukrajina??? - nisam siguran ali se nadam da ce prihvatiti...

BH Edin - UK&Irska - pouzdan igrac, odlicno poznavanje engleskoh jezika...

ZmajBiH- Svicarksa- nas covjek u kongresu Svicarske

Aleksa Mungos- Poljska- ostaje na svojoj poziciji...

Janko Maric- cijela Juzna Amerika - nas bolivijac inace jako kvalitetan igrac koji se rado primio posla...

Skaoruki - Francuska- imat cemo priliku se uvidjeti u njjegove sposobnosti kao ambasadora...

Zlatni Ljiljan- Iran- izrazio zelju da bude u Iranu ambasador sto je i prihvaceno...

krvimed - Slovacka, Ceska, Austrija , Slovenija - regionalni ambasador nas vojnik...

glcrv6 - Australija , Japan, Koreje, Kina - takodjer nas regionalni ambasador , pozdan igrac...

Konkurs jos uvijek nije zatvore imamo jos nekoliko mjesta: Za vise informacija obratite se meni ili Aldinu Joldicu..

pozz, beki
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum