eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

August 2009 - Ured Dobrodoslice eBiH i male promjene - Br.5

Go down

August 2009 - Ured Dobrodoslice eBiH i male promjene - Br.5 Empty August 2009 - Ured Dobrodoslice eBiH i male promjene - Br.5

Post  Nchi Wed Sep 16, 2009 10:30 pm

August 2009 - Ured Dobrodoslice eBiH i male promjene - Br.5 3ff4419e9c43497b4cb6c2648beb1cd8_150x150

Kao što već neki od vas znaju sa novim predsjednikom i novom vladom je došlo i do promjena u Uredu Dobrodošlice eBiH te sam tako ja, Institut, preuzeo ovu dužnost od simonice. Prije svega želio bih da se zahvalim simonici na njenom dosadašnjem radu i nadam se da cu obavljat ovaj posao čak i bolje (ukoliko se to ikako može) od nje.


Ured Dobrodošlice ce u narednom periodu nastaviti i sa jos intenzivnijim radom, svaka donacija,svaki prijedlog ,a pogotovo svaki pm od strane novih igrača je dobrodošao.


Vremena je sve manje , a mi se sto prije moramo uhodati kako bi dočekali nove eBebe koje dolaze svakog dana a pravi "baby boom" se očekuje vec početkom septembra.Stoga molim sve vlasnike firmi koji nude poslove za "Job Skill 0" da suradjuju i posalju mi pm kada im dodju takvi igraci, jer ja to sam ne mogu sve pohvatati...


U međuvremenu Ured Dobrodošlice nastavlja sa svojim standardnim aktivnostima a neke od njih su :
-slanje food-a i gift-ova početnicima
-pomoć u traženju kuća
-odgovaranje na vaša pitanja
-i mnogo više.... (gdje god mislite da vam možemo pomoći,obratite nam se)




Upamtite :
"Mi smo tu radi vas"


Ispred Ureda Dobrodoslice :Institut
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum