eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar 2009. - Ovo je "samo" igra / DS firma/Vote YES na ISSUE Money

Go down

Septembar 2009. - Ovo je "samo" igra / DS firma/Vote YES na ISSUE Money Empty Septembar 2009. - Ovo je "samo" igra / DS firma/Vote YES na ISSUE Money

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 3:55 pm

Dobro vece...
Ovih dana nije bilo ugodno biti predsjednik eBiH.

Beki izdao neutralnost, izigrao povjerenje, su samo neki od naslova.

Ocigledno ti ljudi zele da zazmire na par cinjenica:

1. Da sam ja covjek koji se uvijek borio za neutralnost i prije nego sto je DSS nastao.
2. Da sam bio da ne ulazimo u EDEN prvi put kad smo trebali uci jer bismo se tad osjecali kao marionete.
3. Bio sam za neutralnost kad smo bili pred ulaskom u Peace , unatoc sto je preko 90% Vlade bilo za ulazak u Peace iz ekonomskih razloga; tad sam predlozio TW Peace bez ulaska u savez, sto su mi odobrili da pokusam izganjati; i naravno tad sam uz pomoc nekih ljudi to izganjao i to je ovaj danasnji TW u Litvaniji
4. U svakom svom clanku sam tjerao ljude da podrze neutralnost , da se ukljuce u placenicku vojsku, no odziv je bio kriminalan
5. Kad nije placenistvo proslo , inicirao sam sa Wuduom zajedno akcije da bi razbili monotonost, no ni to nije imalo veliki odjek

Neutalnost se skupo placa , ali i tu bi cijenu platio da se placa u goldima. No nazalost se ne placa. Placa se ljudima , ezivotima. Placa se ljudima sa kojima sam vec pola godine ovdje, ljudima cijem sam se napredku radovao kao i svom. Ljudima na koje sam se ugledao.
Ja nisam spreman platiti tu cijenu.

EDEN ili PEACE?

Mislim da tu nema posebno sta raspravljati. Znamo ko cini EDEN i ko cini PEACE. Cinjenica je da nam je EDEN daleko vise pomogao , te da su tu nasi svi prijatelji(cast Turskoj i Indoneziji).

Eventualni napad Srbije(PEACE)?

Mislim da za to nema pretjerano mnogo sansi, tj, do sad vladajuca garnitura na vlasti u Srbiji nikad nije razmatrala tu opcija, pa ne vidim razloga ni sad sto bi obzirom da eBiH nema pretenzija prema Srbiji.

NAP sa Srbijom?

Jos uvijek cekam VonMartina koji mi je vec rekao da nema nista protiv toga. Smatram da se njegovo misljenje ne bi trebalo promjeniti.

Ustupanje teritorija nekoj zemlji da se napadne Srbija?

To u ovom trenutku ne dolazi u obzir.

DS q5 firma?

Takodjer ponovo je pokrenuta akcija za DS no ovaj put za q5 firmu koja pravi q5 DS. Ovaj put JEDAN IGRAC je to pokrenuo (ne zeli da govorim ime) i prepustio meni kao predsjedniku da nastavim sa organizacijom toga.
U ovakvom tipu organizovanja doniranja mi je pomogao Taurus.

Znam da je tesko opet dati novce/golde za DS no ovaj put ima poseban org napravljen za to, tu vec ima q2 firma sa 21 goldom. Password od tog orga imam samo ja tako da je kradja svedena na minimum; tj ako ukrade neko ili je Hack ili sam ja:P.
Ovo je org: Infrastruktura eBiH

Takodjer pozvao bih sve ljude koji zele da sudjeluju u vojsci tj. da ratuju u sklopu nase armije a sad ce biti mnogo akcija nek se jave igracu SokoBiH i on ce ih dalje uputiti.

Svako ko zeli da mu pojasnim zasto EDEN a ne PEACE a Bosnu i Hercegovinu smatra svojom i jedinom zemljom nek mi posalje privatnu poruku i sve cu mu detaljno odgovoriti.

Prestanimo ZIVJETI igru, pocnimo je IGRATI.


P.S. Pozvao bi kongresmene da glasaju YES na zakon ISSUE money jer nam je BAM potreban u slucaju ponovnog napada na MM a i zbog daljnje stabilizacije valute.
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum