eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April 2009. - Ministarstvo ekonomije-Za sve stanovnike eBiH

Go down

April 2009. - Ministarstvo ekonomije-Za sve stanovnike eBiH Empty April 2009. - Ministarstvo ekonomije-Za sve stanovnike eBiH

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 8:12 pm

Postovanje svim stanovnicima eBiH.

Odmah cu preci na stvar.

Od juce je odpoceo dogovor o cijenama q1-q2 te q3 Food-a.
Trajao je tacno 18sati,vec tad su ga poceli krsiti pojedinci i vjerovali ili ne to su bili nasi ljudi,a ne stranci!

Jedna velika sramota...

Da stvar bude jos gora(ako to uopste moze) stranac je spustio cijenu,jer je covjek vidjeo,da i domace firme to rade.
Tada mu ja, kao ministar,posaljem PM i zamolim ga da stavi 3.15 cijenu food-a,te da se prdrzava dogovora,te da ce se i domace firme vratiti na dogovorene cijene.
Covjek me poslusa.

Kasnije mi salje poruku,kako ne zeli jedini postovati dogovor,te da ce i on spustati cijeno,kako to i nasi ljudi rade...

Poslao sam svima vama,proizvodjacima hrane q2,a koji krsite dogovor o cijenama,poruku gdje vas molim,da se prdrzavate dogovora.Samo jedan covjek me poslusao.

Kasnije mi sve odreda salju poruke,kako moraju od necega zivjeti,te su zato spustili cijene.
Bilo bi me sramota napisati ovako nesto,da sam na vasem mjestu.
Ni u obicnoj igri pojedinci se ne mogu drzati dogovorenog...





I jos jedna stvar:
Svaka cast momcima,koji posjeduju q3 food.Ljudi su na visini zadatka.Drze se zadatog dogovora.


Dogovor o cijenama je ravan ovome
April 2009. - Ministarstvo ekonomije-Za sve stanovnike eBiH Sramota
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum