eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009. - LIBERALNA STRANKA BIH

Go down

Maj 2009. - LIBERALNA STRANKA BIH Empty Maj 2009. - LIBERALNA STRANKA BIH

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:06 pm

Maj 2009. - LIBERALNA STRANKA BIH 85a0c52c06aa16ca3e95ee35c68287bc_150x150
Postovani sugradjani eBiH pozivam vas da dodjete u Liberalnu Stranku eBiH. Veoma smo mlada stranka nastala sad ce oko mjesec dana. Osnovali su je ljudi koji znaju sta treba eBiH-u i kako suradjivat sa drugim ljudima u vezi Projekat Bolja eBiH. Na svojim prvim izborima osvojili smo 17% mjesta u kongresu i onda se pitajte sta ce biti na iducim, sigurno 34%. Vas izbor je samo vas ali da ne biste pogrijesili Liberalna Stranka BiH je tu radi vas.

Liberalizam (lat. liber: sloboda, lat. liberalis: slobodnjački) je zajednički naziv za političke ideologije koje se zalaže za državno uređenje kojemu je cilj što je moguće veća sloboda pojedinca postignuta kroz demokratski proces pod zaštitom pravne države.

Jedna od alternativnih definicija liberalizam navodi kao ideologiju kojoj je cilj postizanje slobode pojedinca na račun društvene jednakosti i društvene stabilnosti.

Liberalizam se ponekad definira i kao otvorenost prema novim idejama i druÅ¡tvenom eksperimentiranju, nasuprot konzervatizmu koji se zalaže za držanje na tradicionalnim principima.

Trenutno brojima 29 clana, ovaj broj varira jer imamo dosta aktivnih vojnika vojske eBiH. Zalažemo se za cjelovitu i multietnicku eBosnu i Hercegovinu. Zasto bi Liberalna Stranka treba da bude tvoj izbor? Jednostavno, mi smo bolje organizirani od ostalih stranaka, u savezu smo Liberala cijelog svijeta koji su spremni da ulazu u eBiH i zato sto trebas biti na strani pobjednika. Mi svakog novog clana prihvatimo kao novog prijatelja i uvijek smo na usluzi da pomognemo. Postujemo sve ljude s kojim radimo i mi zelimo samo najbolje eBiH

Nasi politicki ciljevi i zadaci

Zalazemo se da eBiH bude clanica Atlantisa, da nema podjela unutar eBiH, da pomazemo nasoj ekonomiji trazeci od vas da kupujete proizvode iz eBiH. Mi smo spremni da razgovaramo sa svima. Mislimo da je razgovor kljuc za pobjedu protiv svih problema!!! I u koaliciji smo sa Strankom Ujedinjene eBiH jer ih smatramo pravim prijateljima s kojima mozemo graditi bolju buducnost!

Nadamo se da cete bas Vi biti nas novi clan. Izaberite pravu opciju...

BUDI TI TAJ KOJI ODLUCUJE!!!

Osnivaci stranke:
1. Bekitare - predsjednik stranke PROFIL
2. Mr.Brain - PROFIL
3. Smajl-aga - PROFIL
4. TarikBeki - PROFIL
5. Benjo TM7 - PROFIL
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum