eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009. - VAS NAJBOLJI IZBOR

Go down

Juni 2009. - VAS NAJBOLJI IZBOR Empty Juni 2009. - VAS NAJBOLJI IZBOR

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:21 pm

Juni 2009. - VAS NAJBOLJI IZBOR F0561398e23ca651f6bf46a9df33f8e8_150x150
Dobar dan postovani citatelji. U ovom broju donosim vam moju kandidaturu za kongres. Kako vecina zna ja sam bio clan proslog saziva kongresa pa sam odlucio da nastavim tamo gdje sam stao.

Moje ime je SMAJL-AGA ili od milja AGA i dolazim ispred
LIBERALNE STRANKE BIH gdje sam bio jedan od osnivaca stranke. Iza mene su 2 veoma vrijedna mjeseca u kojima sam dosta dao nasoj lijepoj zemlji. Moj RL profil je: Zovem se Kenan, dolazim iz Sarajeva i imam 18 godina.

Moja politicka karijera je tek pocela i nadam se jos dobrim uspjesima. Postao sam poznat u politici kad sam bio na poziciji Ambasadora eBiH u Svedskoj nakon toga bivam izabran za doministra MVP gdje sam do dana danasljeg. U kongresu sam predlozio dva zakona od koja su oba prosla(usvojena):
1.zakon i
2.zakon.

Prosle izbore sam obecao da cu donirati 5 golda, da cu ostati cijeli mandat ovdje ostati i da cu se zalagat za eBiH. Kako vidite sve sam svoja obecanja ispunio jer mi je stalo do Bosne i Hercegovine. Mislim da nije potrebno ali eto obecavam da cu 5 golda donirat u Narodnu Banku BiH, da cu ostati cijeli mandat u eBiH i da cu se zalagat za VAS.

Slijedeci mjeseci bice teski za sve nas kao i za eBiH i trebamo vuci pametne i racijonalne poteze i zbog trebamo ljude kao sto sam JA koji se vec VAMA dokazao u proslom sazivu kongresa. Takodjer cu se zalagat za jednistvo unutar eBiH i bicu spreman da branim svoju zemlju od fasistickih napada od strane ljudi koju ovu zemlju ne vole. Svima je vama jasno da je Atlantis se raspao ali uz pravo vodstvo mozemo ojacati veze sa kljucnim zemljama koje su vazne za nas.

I na kraju, samo zajednickim mukotrpnim radom mozemo sagraditi zajednicu za sve koji su spremni da zive u duhu tolerancije i humanosti.

VAS NAJBOLJI IZBOR,
SMAJL-AGA
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum