eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009. - Srbija nece nikada napasti BIH

Go down

Juni 2009. - Srbija nece nikada napasti BIH Empty Juni 2009. - Srbija nece nikada napasti BIH

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:24 pm

Juni 2009. - Srbija nece nikada napasti BIH 4cafa0304b574062e0cfecedafd16e2a_150x150
Dobar dan postovani citatelji! Nakon svih tih smijesnih clanaka koje smo proteklih dana citali, eGoli Otok, ehapsenja itd., doslo je vrijeme da se ozbiljno prihvatimo posla.

U danasnjem broju donosimo vam intervju sa najpoznatijom osobom nasih istocnih susjeda. Svi smo svjesni da protekli mjesec je bio buran za eHrvatsku, izgubili su svoju najjacu stranku, pa potom i vecinu u kongresu. Danas razgovaramo sa osobom koja je to uradila tj. koja je bila vodja svega ovog. Govorimo o Sakal_ks, covjeka koji je pokazao drugo lice eSrbije.

Sakal_ks je level 18 i Colonel. Predsjednik je Srpske Demokratske Stranke i kandidat za predsjednika drzave eHrvatske. Odlucili smo ga posjetiti u njegovoj kuci u Slavoniji povodom trenutnih ratnih desavanja na sjeveru Balkana.

MAX TV: Malo da se prestavite eBiH javnosti tj. RL?
SAKAL_KS: Ne bih da se nesto predstavljam posebno, ali sebe smatram online i multyplayer igracem jos od 1997 godine iz doba quake-a. Tada je bio aktuelan film Willa Smita "The Jackal" i otuda moj nick. Nastavak "ks" je mesto iz mog rodnog grada Krusevca. Sve sto radim vezano je za internet pa otuda moje gubljenje vremena na eRepubliku sada. Nikada nisam menjao svoj nick, u svim igrama mi je ovaj i ne krijem se, niti se stidim svojih postupaka kao puno igraca koje znam.

MAX TV: Kljuc vase pobjede u dva navrata?
SAKAL_KS: Kljuc pobede su veliki prethodni porazi i unistenja nase zemlje koji su doveli puno igraca u igru, i trenutno dolaze svakog dana sve vise i vise. Radimo na tome da imamo puno igraca i zadrzimo ih na igri. Jer ova igra ne oduzima vremena kao ostale niti te vezuje da moras klikati nesto na svakih sat vremena.

MAX TV: Koji su vasi buduci planovi tj. vase stranke?
SAKAL_KS: Nasa stranka nema buducnost jer cilj ostvarujemo uskoro, a to je vracanje nasih teritorija koje smo dobili u pocetku. Posle toga necemo ni imati interesa u CRO.

MAX TV: Hoce li eSrbija napasti eBiH?
SAKAL_KS: Sve dok budem imao uticaja Srbija nece nikada napasti BIH. Jer svi znamo kako je to kad smo izgubili svoje teritorije i koji napor je potreban da se povrate.. tako da to ne zelimo nikome. Ali ako bi Srbija prva napala Bosnu i to se protumaci kao akt agresije slican onom kojim je Cro uradila Srbiji, racunajte na moju podrsku, docicu u Bosnu i boriti se za Vas.

MAX TV: Je li ovo neki vid osvete prema Hrvatima?
SAKAL_KS: Osveta je mac sa dve ostrice, kao sto sam rekao ne zelimo da se svetimo, vec samo svoje teritorije i da se odgovorni za stvorenu mrznju medju nama u javnosti osude. To je sada trenutno u Cro, vec se pricalo o tome sta ce biti ako se ugrozi integritet Srbije.

MAX TV: Da li si cuo za organiziranje novog saveza EDEN i sta mislis o njemu?
SAKAL_KS: Cuo sam za Eden, to je posledica raspada Atlantisa. Nemam sta da dodam za EDEN, verovatno i sprovodite to u delo. Ali sve dok neko igra na kartu "Mi smo jaki, ceo Svet je nas" zavrsice kao Atlantis sto je prosao.

Peace at Home, Peace at World!

MAX TV: Ocekujete li pobjedu na predsjednickim izborima?
SAKAL_KS: Naravno!

MAX TV: Sigurno sve zanima zasto ste svi izabrali bas sliku strumfove u svom pohodu?
SAKAL_KS: Kada su Hrvatski igraci radili TO u Srbiji uzimali su nacionalisticke avatare i pisali u shoutsima "Kosovo je Srbija" i time stvorili vrlo losu sliku o sebi kao neozbiljni, shovinisticki igraci. Pre svega to su varalice.
Mi smo na izbore izasli sa Srpskom Zastavom i nismo ubedjivali nikoga iz Hrvatske da smo mi Hrvati. Pobedili smo casno i posteno.Imali smo strumfove jer ovo je igra i ne treba se niko vredjati zbog toga sto je pravoslavac, katolik ili musliman. To je bolesno a strumfovi imaju lek za to..
Strumfovi su pozitivci i ovde Wink

MAX TV: Hvala vam na ovom intervju Sakal_ks. Toliko od nas postovani citatelji u iducem broju pokusat cemo vam donijet intervju sa Ivanom Radmanom, trenutnim predsjednikom eHrvatske. Ljep pozdrav!
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum