eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009. - Ne osjećam poraz koliko oni osjećaju pobjedu!

Go down

Juni 2009. - Ne osjećam poraz koliko oni osjećaju pobjedu! Empty Juni 2009. - Ne osjećam poraz koliko oni osjećaju pobjedu!

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:29 pm

Juni 2009. - Ne osjećam poraz koliko oni osjećaju pobjedu! 486d65c8e45580980b17c8af9dc77f4e_150x150
Dobar dan postovani citatelji. Nakon intervjua sa Sakal_ks idemo dalje da otkrijemo stanje Balkana.

Kao sto smo i prosli put obecali u danasnjem broju vam donosimo intervju sa aktuelnim predsjednikom eHrvatske, Ivanom Radmanom. Povodom politickih i ratnih desavanja, posjetili smo ga u njegovoj kuci u Slavoniji.

IVAN RADMAN je level 19 i general. U svojoj bogatoj politickoj historiji ima dva mandata predsjednika eHrvatske, jedan mandat premiera i clan
Hrvatske Demokratske Stranke.
Iza sebe ima velik broj pobjeda ali i padova. Kako je eHrvatska dozivjela dva teska poraza, krenuli smo put Slavonije kako bi saznali njegovo misljenje u vezi svega sto se desilo proteklih mjesec dana.

Razgovor nije poceo bas ocekivano ,na moje opste iznenadjenje, na moje pitanje o njegovom RL profilu kazao je da njegov RL profil nije za eRepubliku. Ali na ostala pitanja je rado davao odgovore.

MAX TV: Sta mislite o udarcu Peaca na eHrvatsku?
IVAN RADMAN: Več sam im javno čestitao..Ne osjećam poraz koliko oni osjećaju pobjedu.Naravno,sve pohvale i eSrbima na promociji i na prilivu novih igrača.Al sve je to u stvari "moment sile"..Promocija dodje i prodje..kao i igrači..ljudi dolaze i odlaze.Nitko nema promociju 12 mjeseci u godini.Igramo se i stvari se okreću,malo na jednu,malo na drugu stranu.Najbitnije je da su ljudi slozni,kako eHrvati..tako i eSrbi.To cini neku zajednicu jakom i stabilnom,bez obzira na stanje "erep karte".

MAX TV: Ko je najvise odgovoran za poraz eHrvatske?
IVAN RADMAN: Ocigledno spoj promocije eSrba i potpora Mađara koju su imali i koju imaju.Puno veće države su "kleknule" pod Hungary-Indo invazijama..Za nas Hrvate..Hrvatska je najveca i najbolja..ali činjenica je da niti Srbija kao niti Hrvatska se ne mogu "fajtati" bez saveznika.

MAX TV: Da li cete ici opet za predsjednika drzave?
IVAN RADMAN: Kao sto je objavljeno u hrvatskom tisku, Vlada nacionalnog jedinstva koju sam osnovao, je odlucila izaci sa zajednickim kandidatom, kojeg podrzavam, isto kao sto ga moja stranka (HDS) podrzava. Ja nisam taj. Glasajte za AndyCro!

MAX TV: Koji je odnos Hrvatske prema BiH?
IVAN RADMAN: BiH je nas saveznik i prijatelj. Uvijek bili i nadam se da ce tako i ostati, bez obzira tko bio predsjednik BiH ili RH. Uostalom, u EDEN-u smo, a saveznici su tu kad trebamo jedni drugima.

MAX TV: Da li ce se moci eHrvatska oporavit od soka i ponovo biti ona stara jaka eHrvatska?
IVAN RADMAN: Oporavit cemo se i od šoka i od Shaoka Wink.

MAX TV: Sigurno je bilo tesko kad vam je Hrvatska Gospodarska Komora (HGK) banovana. Koje je vase misljenje na sve to?
IVAN RADMAN: HGK je dobio ban greskom admina.Nikakvih malverzacija nema niti ih je bilo u drzavnom sektoru.Puno ljudi je krenulo "na prvu loptu" i počele su optužbe..To tako vjerojatno mora biti..al na meni nije da se bavim spekulacijama.

MAX TV: Sta mislis o novom savezu EDEN koji je stvoren na incijativu bivsih clanica Atlantisa?
IVAN RADMAN: EDEN je sluzbena potvrda tko su nasi saveznici i tko stoji uz eHrvatsku. Iako neki od nasih savez.nika nisu u EDEN-u, prijateljstva i saveznistvo u ovoj igri su jako vazan cimbenik.

MAX TV: Kako planirate vratiti Srbima ,ako uopste planirate, za sve probleme koje su vam zadali?
IVAN RADMAN: Tko ce sta vratiti kome, zasto i kako cemo tek vidjeti. Strumfovi u nasem kongresu kao da su pali s Marsa, pa nikad nisu culi za Gargamela i Azraela Wink.

MAX TV: Hvala vam Ivane Radman na ovom intervju. Toliko od nas postovani citatelji u iducem broju, spremamo vam jedno iznenadjenje. Nadamo se da ste uzivali u ovom intervju i da cete se uspjeti suzdrzati do iduceg broja. Ljep pozdrav!
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum