eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Broj 6 - Br.12

Go down

Mart 2009 - Broj 6 - Br.12 Empty Mart 2009 - Broj 6 - Br.12

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 1:35 am

Mart 2009 - Broj 6 - Br.12

Evo nakon ozbiljnijih politickih tema,konacno i malo razbibrige.Donosim vam 6. broj viceva.

VIC #1

Poceo trenirat Mujo hrvanje,naucio par folova pa se prijavio na prvenstvo BiH.Jednog po jednog,Mujo dodje do finala i postane prvak drzave.Poslaju Muju na olimpijadu da vide mozel on tamo sta.I Mujo jednog po jednog i na oplimpijadi dodje do finala.
U finalu se sretne sa jednim turcinom,koji je duplo veci od njega i koji koristi neki novi zahvat.Koga taj turcin smota,izmjenja sve boje i umre.Uhvati turcin i Muju i ovaj poceo mijenjat boje.Vidi trener kud je to krenulo,pa izadje van iz sale da ne gleda.Samo sto je on izasao,zacuje iz sale skandiranje:
-MUJO!!!MUJO!!!MUJO!!!
Vrati se trener unutra kad ima sta da vidi.Mujo na pobjednickom postolju,daju mu zlatnu medalju,svira himna BiH.nije treneru nista jasni i kad su otisli u svlacionicu oita on Muju:
-Pa sta bi bolan?Ja kad sam izaso napolje gubio si...
-Ma treneru,opasno je bilo...Uhvatio on mene,smoto me ko jufku,nisam mogo mrdnut...vec sam i zrak poceo gubit,pocelo mi se nesvjestit...kad otvorim ja oci i vidim ispred sebe jaja...protegnem se ja malo,trznem se i ugrizem za jaja...E,znas koju snagu covjek dobije kad sam sebe ugrize za jaja?!?


VIC #2


Igrale reprezentacije BiH i Argentine.Prije utakmice kaze trener Muji:
-Ti si nas najbolji igrac!Ti cuvaj Batistutu!
Pocela utakmica,prvi kornera za Argentinu.Cuva Mujo batistutu,kad lopta na drugu stranu i zabije Suljo autogol.Malo poslije opet korner.Opet ista situacija i Suljo opet zabije autogol.Kad dere se trener:
-Mujo!Mujo!Je... Batistutu!Cuvaj Sulju!!!


VIC #3

Bilo prvenstvo u bacanju cekica u dalj i na opsto iznanadjenje pobjedi takmicar iz Crne Gore koji je bacio cekic duplo vise od svih ostalih.
Poslije takmicenja pitaju ga novinari kako mu je to uspjelo.Crnogorac im odgovara:
-Ma alat sto dalje od mene!


VIC #4

Pricaju dva robijasa(navijaca Celika):
-Jesi cuo da dolazi Becka filharmonija u Zenicu sljedeci vikend?
-Ma uzet ce to Celik 3:0!


VIC #5

Dosao manijak(navijac Zelje) u punoj opermi(sal dres,zastava) na vrata raja.Sad treba da se odluci hoce li u gore il dole:
-Ne moze svako u raj.Trebas da nam dokazes neke svoje vrline?
-Pa koje vrline?
-Pa da si posten,hrabar,odvazan?Jesil' bar nesto od toga?
-Ma jesam kako nisam!
-Pa daj nam dokazi.Daj nam bar jedan primjer.
-Eto ja sam na derbiju sa Sarajevom otiso ispred sjeverne tribine i svim pitarima opsovo mater!
-Interesantno.A kad je to bilo?
-Prije jedno 10 minuta...

VIc #6

Dize bilder tegove u teretani i prilazi mu predobra plavusa i pita:
-Cao slatkisu.Sta radis u subotu?
-Ledja i noge!
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum