eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Par rijeci nakon izbora - Br.26

Go down

Maj 2009 - Par rijeci nakon izbora - Br.26 Empty Maj 2009 - Par rijeci nakon izbora - Br.26

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 1:47 am

Maj 2009 - Par rijeci nakon izbora - Br.26

Pozdrav svima,
Kao prvo da se zahvalim svima koji su mi ukazali povjerenje i dali mi svoj glas na izborima.Veliko mi je zadovoljstvo i cast da mi je veliki broj egradjana nase edomovine dao svoj glas i izabrao me za predsjednika eBiH.

Posebno bih se zelio zahvaliti i svima koji su mi dali svoju podrsku prije i tokom samih izbora,prvo ljudima koji su me i potstakli da se kandidujem i svim onim koji su me podrzali u toj ideji.Tokom jucerasnjeg dana je stigao veliki broj poruka u znak podrske i svima se veoma zahvaljujem.

Posebna zahvala ide ljudima iz SUeBiH i LSBiH koji su u startu insistirali da sam pravi covjek za ovu poziciju.Imena necu da navodim jer ima ih jako mnogo i sigurno cu nekog da izostavim.


Dosta sam toga napisao sta planiram i kako,vise o tome mozete procitati u mojoj predizbornoj prezentaciji.

To je opet samo mali dio onog sto trebamo i moramo napraviti.Veci dio tima ljudi s kojim cu suradjivati tokom svog mandata sam vec imenovao,medjutim ima tu jos mnogo praznog prostora i svi koji su zainteresovani da rade,mogu da mi se obrate i popune neku od pozicija.

Kao sto sam vec par puta napisao,spreman sam da saslusam svaku ideju koja bi nasu eBiH mogla uciniti boljom.Svaki plan koji se cini realno izvodiv i koji bi mogao nesto promejniti nabolje,cu podrzati i uciniti sve da on predje iz rijeci u djelo.


Posebno bih se zelio osvrnuti na svoju ideju o osbovanju Ureda kongresmena eBiH i ureda predsjednika eBiH.Pozvao bih sve stranke u eBiH koje ucestvuju u radu kongresa,da izaberu jednog od svojih kongresmena za njihovog predstavnika,kako bi sto bolje koordinirali rad vlade i kongresa i lakse dosli do nekih odluka.
Ovo je potrebno da se uradi sto prije,kako bismo izvrsili neku reorganizaciju,odredili budzete za rad pojedinih ministarstava te poceli sa radom i daljnjim planiranjem.
Zato bih zamolio sve stranke da izaberu svog predstavnika kongresmena sto prije i da mi te informacije prosljede najdalje u roku 24 sata(07.06 do 12:00 po nasem vremenu).



Toliko za sada,
toroman
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum