eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar 2009 - Evo ja se vratio

Go down

Septembar 2009 - Evo ja se vratio Empty Septembar 2009 - Evo ja se vratio

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 1:57 am

U zadnje vrijeme kad god odem na eRepublik svi najavljuju svoje odlaske. Otišao ovaj, odlazi onaj. Čovječe postali smo zemlja gastarbajtera k'o Juga 74-te. Iskreno malo smiješno. Nisu tako loše plate ni u eBiH. Može se ovdje fino živjeti. Kupiš malo hrane, koje oružje i ideš.

Uglavnom ne kužim čemu to bježanje, valjda postalo moderno. Ili postoji neki razlog koji nisam razumio jer sam bio u inozemstvu. Zato sam se vratio, da vidim da li je ovdje tako loše da svi nestaju u vidu magle.

Ali nisam se samo vratio da bi vidio kako je u eBiH. Glavni razlog je što sam se vratio je MPP sa Amerikom. Napokon da mogu sudjelovati u nekom značajnijem ratu iz eBiH, da ne moram tražiti ratišta po bijelom svijetu. Vidjeti ću kako će biti ovdje, možda se odlučim napokon otvoriti kakvu tvrtku i u eBiH. Dosta sam hranio radnike po inozemstvu, vrijeme da i ovdje nahranim koja gladna usta.

Znam, čitati će te ovaj članak i reći:" Niđe veze bolan!" No nije tako baš. Kontam kako je krenula lavina najavljivanja odlazaka, da ću sa ovim svojim člankom pokrenuti val povratniku u eDomovinu. Možda to bude neka nova moda...

Pozz svim gastarbarterima koje sam vidio da čekaju vlak na peronu i sretno im bilo!

Eto dosta davio, neću više - danas.

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum