eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Novi čovjek - Br.2

Go down

Mart 2009 - Novi čovjek - Br.2 Empty Mart 2009 - Novi čovjek - Br.2

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 2:08 am

Pozdrav svima!
Evo nakon dugo vremena i ja sam došo u svoju domovinu. Nakon rada na baušteli po Njemačkoj, Norveškoj, Rumunjskoj, SAD, dosao sam kući. Bila je to za mene teška odluka, ali... Ostavit dobro plaćen posao i doci radit za puno manje novca bilo je jako teško, ali su korijeni predvladali. Čim sam došao u eBiH vidio sam jako puno stvari koje ne idu zajedno. Ponajprije su to male place, a velika cijena osnovnih potrepština za život poput kruha, tiketa, itd. Znam da je teško uskladit, pogotovo državi koja je ne tako davno nastala i koja nema baš puno iskusnih igrača, ali se uzajamnim radom može puno toga postići i uraditi. Također sam primjetio da više plaće nude strani igrači kojima je jedini cilj, ne da zarade pare, nego da uniste našu malu državicu. Iako i ja radim kod stranog čovjeka, to je samo privremeno jer se namjeravam učlanit u vojsku. Zato vas pozivam da kupujete i proizvodite domace, jer će jedino tako doći do bolje države i većih plaća koje svi priželjkujemo. Samo još želim dodati da je važno, ko ima para, da što više ide u bitke i diže wellnes, jer tako ce doći do veće vaše produktivnosti u firmama u kojim radite i bićete zadovoljniji i vi i vaš poslodavac.
Nisam želio ovdje duljiti sada, ali ako imate nešto što vi mislite da je važno, slobodno mi pošaljite na pm i ja cu, ako bude zanimljivo, napisati o tome članak i objaviti.

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum