eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April 2009 - Kongres-kandidatura MH - Br.11

Go down

April 2009 - Kongres-kandidatura MH - Br.11 Empty April 2009 - Kongres-kandidatura MH - Br.11

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 2:47 am

Vozdra raja. Odlučio sam, evo, da se kandidujem za kongres kao član DS. Evo mog predstavljanja, necu bas duljit,
jer ne volim ljude koji puno pričaju.

Većina me vas zna kao jako poštenu osobu, koja prati društvena zbivanja u eBiH i kao savjesnog građanina. Član sam armije eBiH, i neki će reći šta ćeš ti kongresu. U kongresu sam isključivo kako bi pomogo našoj zemlji.

Većina kongresmena ode iz kongresa, jer ko će biti u zemlji mjesec dana a da nigdje ne ide. To se u mom slučaju neće dogodit. Također ću se zalagat protiv utjecaja stranih igrača, koji je sve više dolaze u ove neafirmirane države. Ovo što sad govorim nije šuplja priča niti još jedna predizborna laž, jer kad se kandidiraš za kongres nemaš šta lagat jer si tu prvenstveno radi dobrobita svoje zemlje, a ne radi svoje koristi, jer se tu nema šta iskoristit, osim onih 5 golda, koje ću ja donirat u državnu kasu. Toliko od mene. Glasajte za mene.

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum