eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mecene kulture - lipanj 2009.

Go down

Mecene kulture - lipanj 2009. Empty Mecene kulture - lipanj 2009.

Post  hruschov Sat Jul 11, 2009 7:03 pm

Jučer smo počeli sa akcijom skupljanja donacija za ministarstvo kulture i već se do sada uspjelo

skupiti 7 golda koliko je potrebno za pokretanje Ministarstva Kulture. Iskreno nisam očekivao

ovakav odaziv, te me ovo iznimno veseli i puno hvala svima koji su pomogli da se ovaj projekt

pokrene i ostvari.Od ovih 7 golda će se pokrenuti organizacija i novine, preko kojih će se

obavještavati javnost o svim natječajima i aktivnostima ministarstva.


Prije nego što počnemo se počne napravi organizacija, treba dati ime organizaciji. Moja je ideja

Ministarstvo Kulture i Propagande. Ideja moga kolege, St. Edoxin el Mokrinjskog, je Ministarstvo

Coolture.. Budući da mi ovo propagande zvuči malo previše komunističi/fašistički/diktatorski želim

zamoliti ostale građane eBiH da daju svoju ideju. Takodjer svi koji imaju neku ideju mogu je ostaviti

u commets-ima ili meni poslati preko PM-a.


Budući da su ljudi donirali dosta novca, prvenstveno golda u ovo ministarstvo želim im odati javnu

počast jet je to što trenutno se može. Kako se nitko ne bi ljutio nabrojati ću ih onako kako su

stizale donacije.


Naše drage mecene kulture su:

Friend Freeman

matadox

Mumo dc

St. Edoxin el Mokrinjski

Cyboss

toroman

Biljana Zivkovic

Dino Hasanagic

bekitare

hruschov

Branac


Ovo je trenutna lista mencena. Nadam se da će njihov broj rasti, te da će i ubuduće pomagati

Ministarstvu.

hruschov
Admin

Posts : 60
Join date : 2009-06-14

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum