eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009 - Predsjednicki izbori - Br.27

Go down

Juni 2009 - Predsjednicki izbori - Br.27 Empty Juni 2009 - Predsjednicki izbori - Br.27

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 3:01 am

Evo dragi sugrađani danas cu reci ponesto o predstojecim izborima za predsjednika koji se odrzavaju 5.7., tj.na 593. eRepublik dan.


Predsjednicki izbori u eBiH

U nasoj drzavi su dva kandidata: Zemlja (podupiru ga i 4 stranke) i Milenko Miljevi (podupire ga samo jedna stranka- Stanka Travuljara).

Kandidat sa najvise izgleda za pobjedu je Zemlja, predstavnik moje sttranke, DS-a. On je svima vama jako dobro ppoznat kao veliki covjek i covjek koji je jako dobro upoznat sa situacijom u svijetu. Inace je bio vojnik a sad se zeli okusati u politickom zivotu a vec je clan kongresa. Podupiru ga i sve ostale stranke osim Travuljara (bivsa Socijalisticka partija). O Milenku ja znam jako malo, gotov nista i njegova je kandidatura vjerovatno neka zezancija, ali...

Prema ovome vidimo da je realni i jedini ozbiljni kandidat Zemlja. Necu sad o njemu puno duljiti jer ce on to sigurno sve napisati u svojoj prezentaciji.

Ono što sam ja htio da kazem jesu glasovi. Pošto je samo jedan kandidat, (ustvari su dva ali ovog drugog necemo uzimat zaozbiljno) ja sam htio predloziti moje viđenje kako bi trebalo glasati:
1. Stranka Travuljara broji oko 23 clana (ne znam tacan broj aktivnih), zato uzmimo da ce za Milenka glasati oko 20 ljudi. Zato je Zemlji dovoljno samo oko 40 glasova da pobijedi, a na proslim izborima je glasalo oko 200 glasaca, a nas kongres broji 40 clanoca plus predsjednik. Posto je vecina kongresmena iz stranaka koje podupiru Zemlju, tu mozemo racunati na oko 30-35 glasova, a to je dovoljna brojka za pobjedu.
2. Ostaje nam oko 150 glasaca. Sta sa njima? Jednostavno, te glasace cemo poslati u Hrvatsku jer njima prijeti TO. Također uzmimo u obzir i broj dvoklikasa pa nam ostaje cirka od oko 80 glasaca koji su sposobni za put u eHR. Naravno te glasace cemo slati jedino ako bude zafalilo glasova njihovom kandidatu andycro-u. Tako mi mozemo poslati oko 80 glasova sto je oduzenje za sve one glaosve koji su oni nama poslali.

Ali mi cemo slati glasace jedino u krajnoj nuzdi i to ako bude velika stiska. Ticketi ce biti obezbjeđeni od strane eHr vlade, tako da vas nista to ne kosta. Tickete ce te moci naruciti od mene, Friend Freemana i jos nekolicine ljudi koji smo u kontaktu sa eHr.

POMOZIMO BRACI HRVATIMA I ODUZIMO IM SE ZA ONO STO SU ONI NAMA URADILI KAD JE NAMA PRIJETIO "TO"!!!

NEMOJTE GLASATI, OSIM KONGRESMENA I PREDSJEDNIKA DRAZCVE I STRANAKA JER ONI NEMOGU NAPUSTITI eBiH. NIGDJE VAM SE NE ZURI ZATPO NEMOJTE PROSIPAT GLASOVE!!!!!

Ovo je moj plan za predstojece kongresne izbore i nadam se da vam se sviđa. VOTE I SUBSCRIBE.

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum