eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

August 2009 - Postoje li dvije Vlade u eBiH? - Br.33

Go down

August 2009 - Postoje li dvije Vlade u eBiH? - Br.33 Empty August 2009 - Postoje li dvije Vlade u eBiH? - Br.33

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 3:09 am

#Clanak je copy-paste sa jednog mog prijasnjeg#

Ovih dana se puno pise i govori o Vladi RS-a. Htio sam u ovome clanku iznijeti svoje misljenje o ovome.
Clanak je podjeljen u nekoliko djelova zbog slozenosti sadrzaja.


PRVI DIO
Dragi esugradjani i ekolege, kao sto znate trenutno se u eBiH pokusava provuci ideja vladaju dvije zasebne Vlade: Vlada Federacije i Vlada RS-a. Zato cu iznijeti nekek cinjenice kako bi pokazao da je to nemoguce.

CINJENICA BR.1
Kao sto znate BiH je u RL-u podjeljena na dva dijela i kao takva jedna je od najneuredjenijih u cijelom svijetu. Posto neki to isto zele napraviti i u erepubliku, ti ljudi su siritelji mrznje jer tako djele narod a to nimalo ne pomaze eBiH. A takav primjer imate i u RL-u pa zasto radit istu gresku?

CINJENICA BR.2
U eRepubliku je nemoguce napraviti dvije vlade, tri predsjednika i dva kongresa, a tesko je za povjerovati da ce admini to popravit radi sulude ideje 10 ljudi.

CINJENICA BR.3
Ako ta Vlada RS-a ima neke organizacije, ne kontam koja im je svrha kad nemaju nista cime bi utjecali na donosenje odluka u eBiH, pa stoga nemaju svrhe ni organizacije.

Prema ovome vidimo da je RS nesto nemoguce i skroz glupo i samo bacanje para. Mozda ovi sto su napravili tu vladu oce promjene u igri ali takve promjene se nemogu dogodit


DRUGI DIO
U ovome djelu cu se obratit trenutacnoj tzv. Vladi RS-a.

UPIT BR.1.
Mene kao savjesnog gradjanina eBiH zanima koji su ciljevi te vlade kad takav primjer imamo u RL i tamo se siri samo mrznja?

UPIT BR.2
Zanima kako biste vi osnovali tu Vladu da donosi vazne odluke u eBiH kaad ta opcija ne postoji?

UPIT BR.3
Navodite u clancima *rad vlade*. Zanima koji je to rad osim da kradete ljudima pare i spamate?

Toplo se nadam da cu dobit odgovore na ova pitanja.


TRECI DIO

U prvom dijelu iznio sam cinjenice sto se tice te Vlade pa se nadam da ste vi gradjani shvatili o kakvoj se prevari radi kad je u pitanju Vlada RS-a. Ti ljudi koji tu kradu novac i sebi stvaraju profit od nekih firmi su obicni prevrtljivci i kradljivci pa vam savjetujem ukolikko zelite sacuvat svoj novac i ponos da im ne vjerujete. Takvi ljudi posto je i u RL-u (Milorad Dodik i ostali) koji pod krinkom postenih ljudi rade necasne stvari.

Iako znam da ce ovaj clanak popljuvati trenutacna tzv. Vlada RS-a i da ce zauzeti sav prostor msvojim glupim komentarima, ja se ovde najvise obracam obicnim gradjanima eBiH da ne vjeruju toj vladi i tim ljudima jer to je samo gubljenje vremena i samo mozete izgubit zivce i novac. No ti su ljudi jako sposobni, ali imaju pogresan cilj, ali sve se da promijenit.



Molim vote i subscribe. HAUGH.

P.S. "Vlada RS-a", molim odgovore na upite. Ako ne odgovorite to je dokaz da ni vi ne znate sta da radite.

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum