eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

August 2009 - Kritika trenutnoj Vladi - Br.34

Go down

August 2009 - Kritika trenutnoj Vladi - Br.34 Empty August 2009 - Kritika trenutnoj Vladi - Br.34

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 3:10 am

Pozdrav dragi ekolege i esugradjani. Danas cu se obratit trenutnoj vladi eBiH, te u iznijeti svoje nezadovoljstvo trenutnim desavanjem u eBiH.
Clanak je podjeljen u nekoliko dijelova.

1. Valuta nam pada.
Vecina vas je primjetila kako nasa valuta u zadnje vrijeme opada, pomalo ali sigurno. A nasa vlada nije postavila (dosad) odgovarujucu ponudu na MM. To je opet neoragniziranost vlade.

2. Neodgovorna ministarstva
Navesti cu primjer Ministarstva obrazovanja koje vec nekoliko dana (tjedana) nije izbacilo niti jedan tutor novim igracima, a pola ih na 10 levelu ne zna ratovati, pa stoga obicni gradjani objavljuju clanke sto je za svaku pohvalu. Nije problem napisat tutor, ali nije ni potrebno jer ih ima vec dosta na forumu te bi bilo dosta da se svaki drugi-treci dan objavi po jedan tutor.

Ministarstvo obrane isto tako je dosta neodgovrno. Umjesto svakodnevnih "reorganizacija" trebali bi uvoditi vise akcija kako bi se ispitala pripremnost vojnika, no mi imamo akcije svakih mjeseca dana i tu sudjeluju najvise 15-20 vojnika.

Ministarstvo ekonomije, koliko se meni cini, ne trazi alternativna rjesenja, a dosad se vecina toga temeljila na spaniji, no kako spanska valuta pada mi nemamo tamo sta traziti.Cim pada spanija padamo i mi, pa zar to nije dokaz kako je nasa vlada nespremna.

Takodjer, pitanje je neutralnosti, ocemo li ili necemo u EDEN ili PEACE. To se provalci vec neko vrijeme a mi ne zanmo gdje smo

3.Nacionalizam
Takodjer, biranje mjesta u vladi po nacionalnosti je krajnje glup potez koji uopce nepomaze ebih. Umjesto da trazi sposbne ljude, Vlada trazi ljude srpske nacionalnosti kako se Vlada RS-a nebi zalila das nemaju ljudi u trenutnom sastavu vlade, smijesno.


Iako sam i sam ambasador u eHrvatskoj i clan sam vojske, nemogu kao savjestan gradjanin dopustiti ovakvo neodgorno ponasanje Vlade. Zato molim Les Paula da popravi ovo stanje te da dovede eBiH u red jer ovako se nemoze.

Dakle postovana Vlada, ja ne mislim da ste vi nesposobni, nego zelim da ukazem na neke jako velike nedostatke koje treba popraviti kako bi drazav dpobro funkcionirala. Zato popravite ovo da eBiH ugleda bolje dane.

Vote i subscribe. HAUGH

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum