eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar 2009 - OSTAVKA MINISTRA ODBRANE eBiH

Go down

Septembar 2009 - OSTAVKA MINISTRA ODBRANE eBiH Empty Septembar 2009 - OSTAVKA MINISTRA ODBRANE eBiH

Post  Ajkula071 Tue Sep 22, 2009 3:21 pm

Septembar 2009 - OSTAVKA MINISTRA ODBRANE eBiH Mod-logo

Pozdrav Domovini gospodo Vojnici, prijatelji, kolege

OVOM PRILIKOM OGLASAVAM SVOJU OSTAVKU NA MJESTO MINISTRA ODBRANE eBiH.
KAO ČOVIJEKA KOJI JE KOMPETENTAN I VEOMA DOBRO UPUĆEN U CIJELI RAD MINISTARSTVA ODBRANE JE wudu,
TE MU POVJERAVAM FUNKCIJU MINISTRA ODBRANE eBiH.

Kao razlog za ostavku cu samo navesti to da je vrijeme da svoju funkciju predam novim generacijama kojih je u zadnje vrijeme dosta,te se isticu kao vrijedni i radni ljudi i dostojni ove pozicije.

Moja Duznost ministra odbrane je pocela preuzimanjem te funkcije od gosp. Friend Freemana i po preuzimanju mjesta MO eBiH naisao sam na slijedece:

org. Ministarstvo Obrane BiH
eBiH air - q1 tiket
novine
Ministarstvo Odbrane eBiH

zatim tebelarne podatke vojnika (tzv spreadovi) akademije, 1. brigade ebih i 2. brigade ebih.
Uz par vec postavljenih planova i ciljeva te dobrom podlogom-osnovom za rad koju je pripremio Friend Freeman nastavilo se punom parom u radu na poboljsanju aktivnosti i akcija.


Nakon velike podrske nekoliko predsjednika eBiH za funkciju ministra odbrane u nekoliko mandata od prethodno navedenog stanja Ministarstvo Odbrane je obogaćeno sa slijedecim:

org. Ministarstvo Obrane BiH (prethodno zateceno)
eBiH air - q1 tiket (prethodno zatecen)
BiH Oil -q2 oil
novine
Ministarstvo Odbrane eBiH (prethodno zateceno)

org. BiH Enterprises
OSE Iron - q2

org. Prva Brigada eBiH
1. Brigada - Oruzarnica - q1
novine
Prva Brigada eBiH

org. Druga Brigada eBiH
OSE IRON 2.Brigada - q3
Druga Brigada - Oruzarnica - q1

org. Treca Brigada eBiH
Medo Brigada - Oruzarnica - q1


org. Specijalna jedinica DRAKE (moja dika i ponos DRAKE UNIT)
DRAKE - oruzarnica - q3
novine
Specijalna Jedinica Drake

te doradjeni spreadovi i dodatni spreadovi za razna pracenja rada vojnih firmi i sl.

U tih nekoliko mandata kao sto je i primjetno prema ovome gore navedenom moze se vidjeti pored ovih organizacija i firmi takodjer da je i formirana elitna jedinica DRAKE koja je okupljala i okuplja i dalje najjace eBiH fight-ere koji su svakog trena spremni da se bore za eBiH i eBiH saveznike.
Uveden je i prvi temelj pravilnika vojske eBiH koji ce nadam se biti vremenom obogacen sa dosta casnih i odlicnih promjena.
Napravljen je i forum vojske eBiH uz pomoc wudu-a. Odradjeno je i par projekata koji se i dalje provode i koji napreduju. Uradjeni su i avatari brigada(pulekk) i DRAKE team-a (NT Maniac)
Imalo bi se tu jos mnogo toga napisati sto je uradjeno i sl. al nebi da duljim bespotrebno, neka o tome pricaju i opravdaju slijedece generacije.

Sve ovo sto vidite nebi bilo bez ljudi koji su radili rame uz rame samnom i kojima se ovom prilikom veoma zahvaljujem, a to su:
Marko Kovacevic, 1312, wudu, krvimed, Les Paul, zemlja, toroman, pulekk, tinja, institut, pasha the one, resa83, Shadowfoxbih, sigman32,NT Maniac, illy, dutchess, xzaksx, lord raven, mentalita, hary, mobster1930, riki_Bosna, Janko Maric Jr, DOKTOR JARKOC SAMIR, Diktator Senco, bekitare, branac, politicar

I kao sto vidite sa kakvim sam timom suradjivao i radio na napretku vojske eBiH, to je vise od organizacije to je institucija koja je najbitniji faktor svake države. Cast mi je bila raditi s njima i o njima sve najbolje, boljih ljudi za eBiH uopće, od ovih necete naci to govorim iz iskustva i rada sa njima. eBiH ima potencijala i dosta "mladih nada" tj igraca koji su tek poceli i trude se da daju svoj doprinos razvoju eBiH u svakom pogledu.

Kao sto je svima poznata afera sa goldima za DS, vecina misli da je to zataskano ili da se odustalo od toga,ali nije niti ce biti. U slijedecem linku su sve poruke koje su do sad poslate adminima te ih svako moze pogledati.
LINK ZA DS PORUKE: CLICK
Od wudu-a cu zatražiti da mi ostavi pristup orgu Ministarstva Obrane BiH radi zavrsavanja akcija te anto TO i pracenja odgovora i daljeg razvoja situacije sa adminima oko DS-a.

Što se tiče mog daljeg statusa u eBiH i dalje gradjani eBiH mogu racunati na mene, i dalje se osjecam gradjaninom eBiH,nastavljam svoje vec zapocete akcije sa dosta rasterećenja. Wudu-u sam rekao da mu stojim na raspolaganju i da od mene moze uvijek ocekivati pomoc u radu ministarstva ili sl. Tu sam i na raspolaganju ljudima koje sam vec nabrojao.
Wudu je upucen u sve operacije kao i predsjednik tako da ostalih ne treba da se ticu neke pojedinosti. Oni koji trebaju da znaju znaju.

Sve najbolje i mnogo srece Ministru wudu-u u radu od srca zelim.
S postovanjem, sada već bivši Ministar Odbrane eBiH
SokoBiH

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum