eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009 - Ured kongresmena krenuo s aktivnim radom - Br.1

Go down

Juni 2009 - Ured kongresmena krenuo s aktivnim radom - Br.1 Empty Juni 2009 - Ured kongresmena krenuo s aktivnim radom - Br.1

Post  Nchi Wed Sep 16, 2009 10:15 pm

Juni 2009 - Ured kongresmena krenuo s aktivnim radom - Br.1

Juni 2009 - Ured kongresmena krenuo s aktivnim radom - Br.1 5d4dad28ba9649931f37050b4fd1f957_150x150

Dobar dan od srca želim svim građanima i građankama eBosne i Hercegovine.
Nakon uvjerljive izborne pobjede Zemlje kojeg su podržale četiri najveće stranke u eBiH; između ostalog i Radnička partija, ja sam dobio povjerenje na mjesto predsjednika ureda kongresnika eBiH. Na mjesto dopredsjednika došao je Tarebeki koji će, nadam se, pomagati mi u radu i razvijanju našeg kongresa.

Moje ciljeve ste mogli pročitati u članku u kojem je predložena buduća vlada, između ostalog i ja. Da ne duljim, pokazati ću vam i objasniti ciljeve koje se nadam da ću ispuniti u mojem mandatu.





UVOĐENJE KONGRESNIH FUNKCIJA I NJIHOVA ZADAĆA
Funkcije su već uvedene biranjem predsjednika i dopredsjednika ureda kongresmena, ali oni do sada još se nisu aktivirali u sam rad te razvitak kongresa.
Nadalje, slijede zadaće pojednih funkcija:

Predjsednik kongresa
-Praćenje debata na forumu te pozivanje svih kongresnika da glasuju.
-Rad sa dopredsjednikom ureda kongresa oko izdavanja članka s namjerom informiranja građana o radu kongresa.

Dopredsjednik kongresa
-Zamjenik predsjednika kongresa ukoliko je ovaj odsutan te obavljanje njegova dužnosti.
-Pomaganje predsjedniku ureda kongresnika po pitanju izdavanja članaka u svrhu informiranja puka o radu i razvitku kongresa.





IZDAVANJE ČLANAKA PUTEM NOVINA UREDA KONGRESA
Upravo su osnovane novine Uredna kongresa u svrhu informiranja naroda o radu kongresa. Novinski članci bi izlazili jednom sedmično te bi bili vrsta izvješća u kojem su jasno pokazani svi donešeni zakoni te njihovi razlozi. Također, u člancima, ukoliko bi bilo potrebe, bi se nalazile pokude i pohvale određenih članova kongresa te općenit rad kongresa sa komentarom.
Zaduženi za izdavanje članka te praćenje rada kongresa bili bi predsjednik i dopredsjednik ureda kongresmena.





PRAVILA KONGRESA
Treći i zadnji cilj je glasio: ˝Uvesti pravila kongresa na forum˝. NE, to ne bi bila pravila koja bi kongresnici trbali ispunjavati, već pokoji savjeti (tipa da se glasa NO za svaki zakon za koji nije raspravljano), nadam se svima korisni, te tutoriali, za nove kongresmene ali i pokoje kvake za one stare.





Toliko o uvodnom članku od mene, očekujte nova izvješća u budućnosti.
Hvala,
Predsjednik ureda kongresmena,
Don Perignon
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum