eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

August 2009. - Živ je Les, Umro nije

Go down

August 2009. - Živ je Les, Umro nije Empty August 2009. - Živ je Les, Umro nije

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 8:47 pm

Poštovanje moji cijenjeni čitaoci ove divne države.

Iako moj RL odgoj,koji sam stekao od strane svojih cijenjenih roditelja, ne dozvoljava da vodim rasprave sa ljudima, koji,po mom mišljenju, nisu dovoljno kompatentni za izrečenu funkciju, dozvolio sam sebi da upadnem u taj "Čarobni Krug".Taj jedan sekund u "Čarobnom krugu" mi je omogućio da uvidim, kako nastaju primarni članci.

Da, dobio sam svoj prvi BAN vjerovali ili ne.Trajao je jedan dan.
Apel za njegovo djelovanje je upućen od jednog Hrvata, kojeg ne bih sada da imenujem.

Sada bih dao sebi za pravo, da Vas pozovem na jednu zanimljivu modnu reviju, koja se zove
:"Ja sam Ugrožen, a ti ? ".

Pocnimo sa citatima Smile

Cipelko:Zasluzene godisnje odmore su dobili Les Paul buduci predsednicki kandidat i BH patriot zbog dobrog i korektnog ponasanja..

Hvala na ovako brižljivim riječima daleko mlađeg kolege Cipelka.
Vidimo da prefiks mlađeg u mnogim slučajevima ima uticaj na ponašanje ljudi.

Cipelko:"Ovo je prava slika sadasnje eBiH i njene vlasti!!! Ovom prilikom zadat je tezak udarac "muljatorima" koji bi hteli da sami upravljaju celom eBiH zbog licne financijske koristi a sve zavijeno plastom tzv. patriotizma!!"

Draga redakcijo, modnog časopisa "Voljena moja Republiko".
Vaši skorašnji komentari predstavlaju vrh izobličavanja Milanske mode, sa dodatcima glupih haljina iz Djenove.
Vaša šarolikost u informisanju javnosti je prešla sve mjere i mislim da niste smjeli lažnim navodima narušavatii ugled jednog od glavnih dizajnera bikini i svečanih haljina-Les Paula.

Smatram da ste ovim lažnim navodima, htjeli da dovedete uspješnost Les Paulove modne revije, koja se održava sutra.Na Les Paulovi i sreću njegovih istinskih sunarodnjaka, takodje dizajnera, koji su pomno proučili Vaš plan i oučili vašu sabotašu na haljini br. 8.

Pišem Vam takodje i u cilju, da razjasnimo, da Vaš napad na naše haljine predstavlja direktan napad na našu državnu modnu reviju, te kao takav, biće uzvraćen daleko težom mjerom.
Dali ćemo Vam sabotirati haljine ili bikini, to ćete još vidjeti.

S poštovanjem
Les Paul-modni dizajner iz Milana

p.s Sutra svi izađite na modnu reviju i dajte glas za najbolju haljinu.
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum