eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009. - INTERVJU SA SHADOWFOXBIH

Go down

Maj 2009. - INTERVJU SA SHADOWFOXBIH Empty Maj 2009. - INTERVJU SA SHADOWFOXBIH

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:02 pm

Maj 2009. - INTERVJU SA SHADOWFOXBIH E21ea38fc559833244d1b60b624dc46b_150x150
Postovani gledaoci nakod burnih reakcija naseg urednika koje su bile sa razlogom.Nastavljamo sa intervjuima sa kandidatima. Nas gost je ShadowFox BiH iz stranke Pro Peace BiH. Da li je on vas izbor saznajte u iducim minutama. U cjelosti bez cenzura!

1. Sta ocekujete od slijedecih izbora?
Pa evo ja ne ocekujem samo da ce narod glasat i da ce onaj ko treba pobjedit ako je to sad ja, toro, il cyboss neznam al vjerovatno ce bit Toro. A za svaki slucaj imam plan Smile

2. Sta mislite o svom protivniku?
Toro je bas super covjek radi sve to moze za BiH i mislim da je zasluzio predsjednicko mjesto i Cyboss nisam upoznat sa puno al vodi statistiku bas super.

3. Da li su ovi izbori sucenjavanje izmedju Atlantisa i Peace?
Ne vjerujem da je ovaj izbor izmedju Peace i Atlantis, jest ja sam u Pro Peace stranki al ovaj izbore je vise izmedju kako da organizamo drzavu nego Peace i Atlantis to je bas druga stvar i mislim da ce to bit posle izbora al inace BiH ce ostat u Atlantis samo sto vece pitanje je sta ce bit izmedju eHR i eSR i sta ce BiH radit izmedju toga.

4. Da li se eBiH smijese bolji dani?
Sto posto nema veze ko pobjedi bit ce bolje u BiH sa ministarima sto su izabrali bit ce nam bas super, naj vise mi je drago sto je Politicar Ministar Ekonomije ispod Toro, politicar i ja smo svadjali po chatu zbog ekonomije i mislim ako i ja pobjedim da ce dobit taj poso zasluzio je to da radi super je lik.


5. Sta ocekujete da uraditi po imenovanju Vas za predstavnika eBiH?
Ja mislim sredit MVP da radi bolje nek sade trebalo malo organizacije i da se druzimo sa druge drzave i nako da imamo prijatele po sijetu i inace mislim sredit trziste u BiH da imamo jacu ekonomiju i da dignemo plate da budu bolje nek sada zato sto gubimo ljude zbog male plate i to se vidi naj vise sa land radnikama.

6. Sta treba da se uradi unutar eBiH da se situacija promjeni?
Mislim da promjenimo temu vise dosta je sad ovo svadjani zbog glupih stvari moramo svi radit zajedno kako krajina kaze moramo malo za drzavu a ne samo za nas radit. Ako ce mo radit sam za sebe drzava nece moc nikako i tako je sa vojskom isto mislim da bi trebali malo uvest vojnika da rade u drzavne firme.

7. Da li ste spremni na razgovore sa sljedbenicima Atlantisa?
Pa to je sto posto ja sam u Pro Peace stranke al inace moramo sjest sa Atlantisom da sredimo ovo da nema vise svadje.

8. Sta mislite o doniranju 5 golda Srpskih kongresmena Narodnoj Banci Srbije?
Na to neznam sta da kazem imaju pravo raditi ljudi sto hoce nismo mi u staroj vremenu i nismo
faszisti nako da bi trebali taj gold vratit nama al inace ljudi mogu radit sa svojim gold sta hoce.

9. Odnosi sa eHrvatskom i eSrbijom?
Kako sam reko i prije to je njihovo da sredu BiH nema veze da mjesa u mjestu gdje nam nije mjesto mislim trebali bi pomoc hrvatima i srbima al vise od toga neznam situacija je bas zajebana da bi trebo razgovarat sa obadvije strane prije nek da odluzim nesto.

10. Koliko ste zadovoljni radom vlade?
I ja sam radio sa FFom i inace mislim da je super poso uradio bolje je nek kad je Interwal otisao i mislim sad trebamo srediti sve to FF nije da ojacamo drzavu i na to mislim NAP sa srbijom je prvo.

11. Kao moguci buduci predsjenik drzave na vama je velika odgovornost da li ste spremni da se nosite stim?
Pa to niko nezna dat cu sve sto mogu da uradim ono sta treba i da bude BiH bolja zemlja vise od toga neznam sta da kazem.

12. Kooja ce biti vasa prva odluka ako budete izabrani?
NAP sa Srbijom to je prvo i onda ekonomija

13.Zivot u eBiH po Vama kakav je?
Zivot u BiH nije los, nisu nam plate velike al mi smo jos mlada drzava pa tako bit ce bolje

14. Da li gradjani zasluzuju bolji zivot u eBiH?
Sto posto sad ako je to samnom il sa Toro il Cyboss neznam to ce oni odlucit

15. Sta zelite poruciti vasim glasacima i onim neodlucnim?
Samo da vam kazem da je politika zajebana igra i da bas necu da vam obecam nesto veliko ako za mene glasate radit cu poso da vam pomognem i od toga ne znam nije moja zelja da kazem da cu napravit neku utopiju u BiH kad svi znate da to nemoze.

Hvala vam na ovom intervju i zelim vam punu srecu na izborima.
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum