eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009. - Kandidatura za kongres - Tarebeki

Go down

Juni 2009. - Kandidatura za kongres - Tarebeki Empty Juni 2009. - Kandidatura za kongres - Tarebeki

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:18 pm

Juni 2009. - Kandidatura za kongres - Tarebeki Db0830925406e7c806423a7f7f3db22c_150x150
Tarebeki

"Evo da se i ja predstavim buduci da sam kandidovan za kongres eBiH ispred svoje stranke.
Za pocetak obavezujem se da kazem da cu 5 gold kojih budem dobio ulaskom u kongres rado priloziti u drzavnu kasu iako ce to biti minimum na sta sam spreman u toku svog mandata pruziti građanima i naravno nasoj domovini eBiH.Nemam namjeru previse politizirati u Kongresu jer mi je cilj da svaki pozitivnu ideju ili plan za razvoj nase domovine podrzim ma ko da ga predlozi.Isto tako zalagat cu se za zajednicki napredak kroz ideju liberalizma kao vaznog segmenta u eBiH.Suoceni smo sa podjelama u eBiH pa bih iskoristio priliku da kazem da cu biti protiv bilo kakvih podjela u eBiH koje su ma kakve bile svjedoci smo pogubne za eBiH.

Takodjer u proteklom mjesecu sam bio aktivan clan naseg MVP. Bio sam ambasador u USA i radio sam na zavidnom nivou. Ojacao sam odnose izmedju te dvije zemlje. Jedan od mojih uspjeha je LINK. Aktivan sam na chatu i nadam se vasem povjerenju!!!"

Zajedno napravimo korak naprijed ! Budi ti taj koji odlucuje!
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum