eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Kandidatura tarebeki - Br.6

Go down

Maj 2009 - Kandidatura tarebeki - Br.6 Empty Maj 2009 - Kandidatura tarebeki - Br.6

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 9:38 pm

Maj 2009 - Kandidatura tarebeki - Br.6

Maj 2009 - Kandidatura tarebeki - Br.6 566872f116f239bcf676684d4f1d70a3_150x150

Evo da se i ja predstavim buduci da sam kandidovan za kongres eBiH ispred svoje stranke.
Za pocetak obavezujem se da kazem da cu 5 gold kojih budem dobio ulaskom u kongres rado priloziti u drzavnu kasu iako ce to biti minimum na sta sam spreman u toku svog mandata pruziti građanima i naravno nasoj domovini eBiH.Nemam namjeru previse politizirati u Kongresu jer mi je cilj da svaki pozitivnu ideju ili plan za razvoj nase domovine podrzim ma ko da ga predlozi.Isto tako zalagat cu se za zajednicki napredak kroz ideju liberalizma kao vaznog segmenta u eBiH.Suoceni smo sa podjelama
U eBiH pa bih iskoristio priliku da kazem da cu biti protiv bilo kakvih podjela u eBiH koje su ma kakve bile svjedoci smo pogubne za eBiH.

Takodjer dajem bezrezervnu podrsku ATALANTISU u borbi za bolji eSvijet.
Zajedno napravimo korak naprijed !

Ja(bekitare) kao predsjednik, svog rodjenog brata tarebeki-a potpuno podrzavam u njegovoj kandidaturi za Kongres.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum