eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juni 2009. - "NO COMMENT"

Go down

Juni 2009. - "NO COMMENT" Empty Juni 2009. - "NO COMMENT"

Post  Punlsher Thu Sep 17, 2009 10:36 pm

Juni 2009. - "NO COMMENT" Bf56cf224893e18ce4bca54bbeb4d4a3_150x150
Dobar dan postovani citatelji! Prije samog rada zelio bih se zahvaliti Ministarstvu za medije Rumunije koje je preporucilo moj prosli clanak na engleskom kao preporuku dana. To je za mene bio velik uspjeh jer se govori o mom prvom clanku na rumunskom trzistu ali i na engleskom uopste. Ali MAX TV je tek na pocetku i ovo su samo mali koraci kao i mojih 106 preplatnika kojima se zelim zahvaliti sto su bili tu kad je bilo najteze a to je bilo uopste krenuti sa novinama ka 1000 subscribe!Hvala vam jos jednom!

Nakon zahvala redakcije MAX TV, kreceno radno! U danasnjem broju vam donosimo intervju sa covjekom koji je iznenadio cijelu Madjarsku ali i cijeli eSvijet. Na proslim izborima sa 2031 glasova odnio je pobjedu ispred najveceg favorita SHAOK koji dolazi iz najjace stranke Madjarske Madjarska Stranka Patriota.
Govorimo o KAMPEC koji je imao podrsku stranke svoje i Civila!

KAMPEC je level 21 i Field Marshal. U svojoj bogatoj karijeri ima 4 puta bio kongresmen i Media Mogul svojih novina Neked Kampec. Radi njegove pobjede na predsjednickim izborima ali i da li ce se politika Madjarske promjeniti, posjetili smo ga u njegovoj rezidenciji u Northern Great Plain, Madjarska.

MAX TV: Nesto o tebi u RL.
KAMPEC: Pa ja imam 27 godina i stariji sam IT IRL.

MAX TV: Moram reci da me je tvoj pobjeda iznenadila. Koji je bio kljuc tvoje pobjede?
KAMPEC: Mislim, zato najjeca partija u eMadjarskoj hoce promjene!

MAX TV: Sa tvojom pobjedom na predsjednickim izborima da li se mijenja politika Madjarske?
KAMPEC: Nadam se!Na primjer, imamo planove da promjenimo ulogu naseg kongresa vladi.

MAX TV: Napadi Madjarske na Balkanu su samo da se oslobodi Srbija ili nesto drugo?
KAMPEC: Ne mi nemamo drugih interesa! Mi samo zelimo da oslobodimo srpske teritorije!

MAX TV: Madjarski interesi prema BiH? Da li se trebamo bojati skorih napada Madjarske?
KAMPEC: Ne, ne treba te se bojati Smile

MAX TV: Da li ste culi o EDEN-u i sta mislite o novom savezu?
KAMPEC: Da, cuo sam! Mi ćemo vidjeti što će se promijeniti s ovim novim ex-Atlantis u svijetu politike. Mi moramo čekati prvi potez njihov da mozemo ih ocjeniti.

MAX TV: eHrvatska je spasenja od TO. Da li je ovo poraz Peace ili je imao druge planove u glavi?
KAMPEC: "Zao mi je, ali nista na ovo pitanje ne mogu odgovoriti!"(NO COMMENT)

MAX TV: Hvala vam na ovom intervju Kampec. Jos uvijek ostaje otvoreno zadnje pitanje. Kako smo saznali na terenu, Peace je imao drugih planova a to da izvrsi TO u eFinskoj ali im se plan izjalovao. Toliko od nas postovani citatelji. Svi oni koji nisu nasi subscribe-i cekamo vas da zajednickim snagama pokazemo pravo svjetlo eSvijeta. Ljep pozdrav!!!
Punlsher
Punlsher

Posts : 176
Join date : 2009-09-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum