eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Ljudi dosta više! - Br.21

Go down

Mart 2009 - Ljudi dosta više! - Br.21 Empty Mart 2009 - Ljudi dosta više! - Br.21

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 12:02 am

Mart 2009 - Ljudi dosta više! - Br.21

Ovo stanje je više nopodnošljivo.

500 Gold?
Već vidie one članke od srane Srpskih ljudi da mi dajemo 500 goldi Hrvaskoj baš kad je ona u ratu sa Srbijom. Šta nas briga skim je ona u ratu, ako kupujemo od njih.
Oni su nama došli pameovat država koja postoji mjesec dana prije nas,istekla im je zaštita, nemaju sad ni bonice ni defend systema. Kako da se odbrane od Hrvata je nomoguće. 500 Goldi je otišlo u nabavke DS i Bolnice. Napominjem da je DS q3, a da je Bolnica q5

Ali nama ostaje još samo 400 Goldi???
Bez brige za to. Bitno nam je da smo uradili prvi korak kupovina Bolnice i DS. Otim ćinom dobijamo još jedan plus kod atlantisa.
Prvi presjednik koji bude, dobija od admina pass od organizacije koju je stavio 50 000 BAM-a što je u vrijednosti 1000 i kusur goldi.
Ovaj potez koji smo uradili, uradile su sve države, naravno sem jedne u evropi, zamislite koje?

Promijena stava
Već mi je pun film onog pisanja o meni. Nastavite pisate baš me briga, nećete naći ni jedan komentar na tom članku od mene. Prije svega dođu klinci koji igraju jedan mjesec ili manje i meni pune glave sa onima šta rade, a ljude šta ste radili kad je bih trebala nastati? BiH nije bila nikako u planu, ali onda je slijedio rat između mene , les paula i admina, porukama, nekad odgovore, nekad neodgovore. No onda mi je stigla poruka da će dodati bih. Taj dan mi je bio najbolji u erepubliku. Odmah smo napravili neki mali sastanćić na chatu ebih, i polako pravili plan. Sve napravili, bih došla došli i vi sa njima. I sve super. No onda kad se najmanje očekivalo zadajete nama udarac , nestalo 500 goldi, presjednik ide hrvatskoj ..itd...
Niti ja idem Hrvatskoj niti bilo kome. Zar je lose imati dobre odnose, sa zemljom kao što je hrvatska, koja je 7. po broju stanovništva? Nije, a niti ce bosna biti sastav Hrvatske. To su dvije zasebne drzave.
Jos napominjem da meni nisu potrebni oni goldi iz banke. Ljudi ovo je igra, ti novci nisu kupljeni RL novcem i oni se nemogu vratiti u RL novac. Ja da sam zelio imati novca, da nisam pomagao svima, kome god je trebalo, ja bi sada imao 200 Goldi, ali ne ja sto god sam zaradio svima pomognem. Kad hocu ja svoju firmu da osnujem pozajmim, iako imam svoje pare, kazem pomagao sam svima, i giftanjem, i u bilo kojoj firmi sam davao odlicne plate. Meni je cilj zabava, a ne bogatstvo.
Od sad nek mi se javljaju oni kome treba pomoć, još napominjem da mi pomoć traže u giftovima , jer pare nedajem. Od sutra samo na neka pitanja na chatu odgovorim, više nema javljanja. Još napominjiem daj se judi vratite 3 mjeseca unatrag i reci te gdje ste bili, nigdje sve smo neki bosanci koji smo bili pokusavali ovo stvoriti sto sad imamo.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum