eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Pred izbore - Br.24

Go down

Maj 2009 - Pred izbore - Br.24 Empty Maj 2009 - Pred izbore - Br.24

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 12:20 am

Maj 2009 - Pred izbore - Br.24

Maj 2009 - Pred izbore - Br.24 7467d9050c4f0b234920834cef1372d2_150x150

Prije svega želio bih vas sve srdaćno pozdraviti iz kućnog studija na erepubliku!

Kao što i sami vidite, nije me bilo jedno dva mjeseca u eBiH, i najednom se pojavim , bez ikakve najave, onako kao iz magle sam se pojavio. Štaje bio tome razlog je nebitno. Ako kome bude bitno nek kontaktira me pa ću mu reći.

Kongres kandidat, šta radi, šta može ućiniti, gdje mu nije mjesto i ostalo
Što se samog mene tiče, imao sam do sad jedan kongres mandat, i odradio sam ga onako kako sam najbolje mogao, 30 dana se kupao u znoju u parlamentu, glasao za da ili ne ovisno o zakonu, predlagao zakone, na moju srecu obadva su bila usvojena.

Ovaj put mogu sve to još dodatak da svojih 5 goldi koje dobijem za medalju poklonim za nabavku "Les Paul Q5 Bolnica", drugim riječima, neću dobiti honorar za rad u kongresu.

To je gore šta on može učiniti, ali kongres nemože stvoriti ovdje more, dijamante, naftu i ostalo.

Nadam se da me niste zaboravili, a moram reći da će uskoro, Dnevni Avaz pokrenuti i nagradnu igru za svoje pretplatnike.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum