eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Neke stvari moramo raditi! - Br.25

Go down

Maj 2009 - Neke stvari moramo raditi! - Br.25 Empty Maj 2009 - Neke stvari moramo raditi! - Br.25

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 12:28 am

Maj 2009 - Neke stvari moramo raditi! - Br.25

Još jedan srdačan pozdrav!

Trenutno ću malo o problemima u eBiH i kako ih riješiti, naravno prije toga je se pričalo sa prijesjednikom, ili ti svađanje.

Citizen fee
Naš citizen fee je 15 BAM-a. Nije li to malo suludno? To vam je u goldima 0.375.
Nemoj te se čuditi što vidite sve više multia u eBiH, a ako ovako ostane, neće se ništa promijeniti, nego će se pogoršati. No, da bude još gore mi imao ured dobrodošlice. Taj ured treba da pomogne novim igračima, kako ako dobijaju ovoliki novac za početak? Zbog toga budućim kongresmenima, smanjimo citizen fee na 5 BAM-a i tako pomozimo eBiH. Nemoj te reći da tako uništajemo nove igrače, jer nije istina. Ured će pratiti dolazak novih igrača. slati im foodove, giftati ih preko buduće gift firme koja će već sutra biti otvorena. Tako da će država dobiti, a i novi igraći.

Povećane poreza, na neke proizvode
Svaki porez: Gift, Food, Weapons, Moving Ticket je na 5%. Ejjj 5%. Treba staviti:
- Food - 10 %
- Gift - 10 %
- Weapons - 10%
- Moving Ticket 10 %
- Moving Ticket - 10 %
Jestel svjesni da eBiH gotov ništa nije zaradila od poreza? Da gotovo se nemičemo sa početnim goldima, da imamo ovakve poreze, mi bi komotno trebali imati oko 1350 Goldi po mojim proraćunima.

Jedino što trebate znat je da ovako država radi u minusu, što nije dobro. Treba ovo uraditi, za dobro eBiH, ako je ona ekonomski jaka i mi njezini građani jesmo. Razmisli, dali treba eBiH biti nerazvijena kao RL BiH?
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum