eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Kandidati Stranke Ujedinjene eBiH - Br.23

Go down

Maj 2009 - Kandidati Stranke Ujedinjene eBiH - Br.23 Empty Maj 2009 - Kandidati Stranke Ujedinjene eBiH - Br.23

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 1:45 am

Maj 2009 - Kandidati Stranke Ujedinjene eBiH - Br.23

Pozdrav svima!
Evo ukratko nesto o kandidatima SUeBiH.Ovo je moje licno misljenje i stav,a vi procjenite licno kome zelite dati svoj glas.



Brcko Distrikt

kenan008-momak koji se pojavio u igri na samom pocetku eBiH,prilicno aktivan i mislim da zasluzuje sansu.Iako je aktivni clan vojske eBiH,obecao mi je da nece napustazi zemlju za vrijeme trajanja mandata.

dam1r-jedan iz niza mladjih igraca,ne poznajem ga dovoljno ali sam mu predlozio da se kandiduje u ovoj regiji jer je izrazio zelju da pokusa.

pulekk-jos jedan od mladjih kandidata,izrazito aktivan,svakako smatram da zasluzuje da bude izabran.

OgreBoo-ne poznajem ga dovoljno,a kako nema prezentacije zaista ne znam sta bih jos naveo.

toroman-mislim da o meni vecina zna dosta toga.Moj prvi mandat u kongresu je eto pri kraju a nadam se i drugom.Odradjujem drugi mandat u Ministarstvu za ORiSS,prvi kao zamjenik ministra,i ovaj tekuci,na poziciji ministra.



East Srpska Republic

Southernstra_1312-odradio vec 2 mandata u kongresu,oba veoma dosljedno,tu je od pocetka eBiH.Smatram da zasluzuje da i treci put udje u kongres.

Daors-tu je od pocetka eBiH,ali ga slabo poznajem,prilicno aktivan,zasluzuje sansu.

Branac-jedan od aktivnijih igraca.vec odradio jedan mandat u kongresu.Bio ministar za ORiSS.Jedan od ozbiljnijih kandidata.

Agich-jedan od onih koji je poceo igrati dosta prije pojavljivanja eBiH.Tu je od pocetka eBiH.Kao jedan od iskusnijih bi trebao da bude i jedan od ozbiljnijih kandidata.

Roogi-jos jedan od mladjih igraca.Licno ga ne poznajem pa nemam ni neki stav.




Federation of Bosnia and Herzegovina


Atic Armin-tu je od pocetka eBiH.Prilicno aktivam i mislim da zasluzuje mijesto u kongresu.

Emmir-jos jedan od igraca koje licno ne poznajem najbolje,ali odlucio sam da mu dam sansu da ide kao kandidat za ovu regiju.

LordRaven-veoma aktivan,posebno u MinistarstvuOdbrane.Zasluzuje ulazak u kongres

ShadowFoxBiH-o njemu je vecina vas vec cula.MVP eBiH,jadan od aktivnijih igraca.Vec je odradio jedan mandat.Definitivno zasluzuje da bude ponovno izabran.

Zlatni Ljiljan 88-jos jedan od mladjih igraca koje ne poznajem dovoljno.Primjetio sam da je prilicno aktivan,pa sam odlucio da mu dam sansu da bude kandidat u ovoj regiji.

Dian De Nior-jos jedan kandidat kojeg ne poznajem dovoljno da bih nesto konkretno rekao.

Hary-jedan od najaktivnijih igraca,glasnogovornik SU eBiH.Pokusava da osigura drugi mandat.Jedan od ozbiljnijih kandidata.

Janko Maric-cuveni spamer sa naseg chata.Jedan od aktivnijih igraca.Pokusava da produzi svoj mandat u kongresu i bude izabran po drugi put.Svakako zasluzuje svoje mjesto u kongresu.

Bocky-jedan od iskusnijih igraca,takodjer i medju onim aktivnijim.Trenutno vodi Ured dobrodoslice eBiH,i smatram da to radi odlicno.Po prvi put pokusava da udje u kongres i smatram da to definitivno i zasluzuje.




West Srpska Republic


R383L-jos jedan od onih koje najbolje ne poznajem,tako da nemam neki stav.

asko-jedan od aktivnijih igraca,trenutno obavlja funkciju Ministra Obrazovanje pri Ministrastvu ORiSS.Jedan od ozbiljnijih kandidata.

Bosanska Krajina-kao i Janko,cuveni spamer sa chata.Odradio je vec 2 mandata u kongresu i pokusava da bude izabran po treci put.Smatram da to i zasluzuje.

Pejsior-igrac kojeg apsolutno ne poznajem.Moguce da je u pitanju stranac ili neki multi.Nemam apsolutno nikakve informacije o kome je rijec.



Ukratko,to bi bilo neko moje licno misljenje o kandidatima ove stranke koji pokusavaju da udju u kongres.


Cilj ove stranke je kako i ime kaze ujedinjena eBiH,jaka i nezavisna,ekonomski razvijena.Primarni plan kako ovo ostvariti je da se dovede sto vise aktivnih igraca u igru,koji ce naravno zivjeti i raditi u eBiH,te na taj nacin pridonijeti razvoju nase zemlje.

Da ponovim jos jednom stav ove stranke u vezi saveza.Posto je Atlantis izgkeda jos uvijek ziv,ova tema postaje ponovno aktuelna.
Ova stranka trenutno podrzava ideju da eBiH treba da bude clanica Atlantis.Razloga je vise ali je onaj osnovni da nama to trenutno najvise odgovara.EBiH je mala zemlja sa samo jednim resursom i kao takvi trenutno nismo interesantni bilo kome.Mozda se trenutno cinio da je Peace dominantan i da dobiva rat protiv Atlantisa,ali to su sve bitke koje su daleko od nas.Trenutna situacija je da se eBiH granici samo sa eHrvatskom koja je clanica Atlantisa i koja bi,da je situacija drugacija,mogla vrlo lako da uradi sa eBiH ono sto je uradila i sa eSrbijom.Ne vjerujem da bi nam Peace u takvoj situaciji mnogo pomogao,jer kao sto sam vec rekao,kao nerazvijena drzava sa jednom resursom nismo intrersantni bilo kome.Uostalom,gdje je ta pomoc Peace-a bila.kada je eHrvatska napala eSrbiju?


Ako niste clan neke politicke stranke,a slazete se sa nasim ciljevima i politikom,pozivam vas dan nam se pridruzite u Stranci Ujedinjene eBiH
Molio bi sve nove clanove,ako i one stare koji to jos nisu ucinili da nam se prikljuce i na stranackom forumu.Takodjer bi zamolio sve one koji ce da se kandiduju za kongres da napisu svoju prezentaciju na stranackom forumu.

Pozivam sve clanove stranke i one koji namjeravaju da glasaju za nekog od kandidata ove stranke,da prije nego sto daju glas pogledaju kome je on potrebniji.Nema potrebe da neki kandidati imaju previse glasova,dok neki drugi vise na granici ulaska.Posjetite eBiH chat i tamo se rasoitajte kojem kandidatu je glas najpotrebniji.


toroman
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum