eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April 2009 - toroman,kandidatura za predsjednika Stranke Ujedinjene eBiH - Br.19

Go down

April 2009 - toroman,kandidatura za predsjednika Stranke Ujedinjene eBiH - Br.19 Empty April 2009 - toroman,kandidatura za predsjednika Stranke Ujedinjene eBiH - Br.19

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 1:41 am

April 2009 - toroman,kandidatura za predsjednika Stranke Ujedinjene eBiH - Br.19

Nisam imao namjeru da se kandidujem za predsjednika stranke,ali sam u zadnji cas odlucio da to uradim.U kontaktu sa nekim ljudima iz stranke sam uvidio da nam je potrebam jedan ozbiljniji kandidat,i kako sam dobio pozitivne odgovore od vecine sa kojima sam razgovarao,odlucio sam da se kandidujem.

Na ovim stranackim izborima za predsjednika Stranke Ujedinjene eBiH postoje jos dva kandidata.
Prvi je Tijelo,koji je za sve u stranci totalna nepoznanica.Smatram da kandidat,koji nije napisao ni svoje planove niti se registrovao na forumu stranke,nije adekvatan da preuzme vodstvo ove stranke.
Drugi kandidat je asko.Smatram da je prilicno aktivan i vrijedan,ali da nije pravi momenat da on preuzme stranku.Potrebno je jos malo iskustva,tako da ce vjerovatno na sljedecijm izborima,imati moju punu podrsku.

E sad jos nesto o mojim ciljevima i planovima....
Ako postanem predsjednik ove stranke,preuzet cu je za vrijeme dok predstavlja poziciju na nasoj politickoj sceni,posto vecina kongresa i predsjednik eBiH dolaze upravo iz SUeBiH.
Trudit cu se da ova stranka ostane na vlasti ili bar aktivno ucestvuje u bitnim odlukama za nasu edomovinu.
Pokusat cu raditi na promociji stranke,dovodjenju novih clanova i aktiviranju svih clanova kako u radu u stranci,tako i u rada na nasoj eBiH.
Pozvao bi sve da se prikljuce ovoj stranci i da zajedno gradimo bolju buducnost nase edrzave.Prijaviti se mozete ovdje
Takodjer bi pozvao sve nove i stare clanove da se prikljuce stranackom forumu kao i forumu eBiH zajednice
kako bi aktivno ucestvovali u gradjenju eBiH.

Na kraju malo o meni...
Igram eRep oko 3 mjeseca.Clan sam kongresa eBiH u kojem sam zastupnik Stranke Ujedinjene eBiH.Takodjer u trenutnoj vladi obavljam funkciju ministra za obrazovanje,rad i socijalnu skrb.

pozdrav svima
toroman
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum