eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Pocetak - Br.1

Go down

Mart 2009 - Pocetak - Br.1 Empty Mart 2009 - Pocetak - Br.1

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 2:07 am

Evo, ja sam pokrenuo novine, koje ce, ja se nadam, postati jedne od najčitanijih u eRepubliku. Bavit ću se raznim temama, koje se odnose na život u eRepubliku, a vi me mozete savjetovati i ukazivati na moje pogrješke i ono sto bih trebao staviti. Evo danas kao moj prvi članak, mislio sam predstavit svoju kandidaturu za kongres:
"Ja sam se kandidiro pogotovo zato da vidim kako je to biti ali i kako bih pomogao svojo državi, a ne zbog 5 golda. Ja ne namjeravam ovde stavljati moja obecanja i šuplju priču koju mnogi vrte. To ste vec sigurno čuli puno puta i ne namjeravam vam davati pusta obećanja. Ja sam u erepubliku oko 3 mjeseca, ali mislim da je to pristojno vrijeme i da sam sazrio za kongresmena. Član sam HDS i Hercegovac sam. To znači da bi već trebo bit u eBiH, ali nisam. Sad necu navodit razloge (ima ih)... Evo to bi bila moja prezentacija za kongresmana koju bih dužnost obavljao savjesno i dobro. Stoga glasajte za mene. Hvala"

P.S. ne morate subscribe (bilo bi poželjno) ali bih molio vote

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum