eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Kongres - Br.3

Go down

Mart 2009 - Kongres - Br.3 Empty Mart 2009 - Kongres - Br.3

Post  Ajkula071 Fri Sep 18, 2009 2:08 am

Evo osjetio sam potrebu da napišem nešto o nadolazećim kongresnim izborima.
Uskoro će kongresni izbori, točnije, oni su 25.4. i vrlo je važno tko će biti kongresman, jer oni praktički odlučuju o sudbini zemlje. Prošli izbori su bili jako burni jer je bilo dosta stranih igrača koji su željeli ući u kongres i tako uništiti našu malu zemlju. No srećom, mi smo dobili većinu. Sada je isto tako važno da glasate za naše ljude, jer je naša zemlja relativno mlada i ranjiva te je potrebno dosta vremena da postanemo jaka politička i vojna sila, a to se može postići samo mukotrpnim i pametnim radom. Kongres, za one koji ne znaju, je ustvari sabor, u kojem se odlučuju i donose novi zakoni, pokreću ratovi itd. te je vazno i zato tko će biti u kongresu, jer ce strani igraci glasati samo da nam uniste i vojsku i sve ostalo.
Prije nego što glasate, obvezatno pogledajte prezentaciju svakog igrača, koja piše ispod imena toga lika. Nemojte nasjedat na one fore tipa: "...ja ću donijeti našoj zemlji prosperitet...", "...ja neću dopustiti stranim igracima..." itd. To oni ne mogu učiniti, njihova zadaća je da se brinu i donose pametne zakone, a oni se mogu boriti protiv takeovera i sl. jer je zadaća predsjednika da se bori protiv takeover i sl.. Najbolje bi bilo da glasate za one ljude za koje znate da su kvalitetni, a bilo bi poželjno da ne glasate za one za koje nikad niste čuli jer je većina tih neki sumnjivi likovi ili multiji nekih stranih igraca. Neki od vas će također dobiti odredbe sa vrha za koga će te glasati da bi ih dobili u kongres. Važno je naglasiti da je najbolje glasati navečer. Toliko od mene. Haugh

P.S. Vote I SUBSCRIBE please

Ajkula071

Posts : 64
Join date : 2009-09-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum