eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoću eBiH bez RL prepucavanja - svibanj 2009.

Go down

Hoću eBiH bez RL prepucavanja - svibanj 2009. Empty Hoću eBiH bez RL prepucavanja - svibanj 2009.

Post  hruschov Sat Jul 11, 2009 7:01 pm

Tko god čita neke od enovina je primjetio u zadnje vrijeme sve više RL tema, pogotovo onih nacionalnih. To nije bilo ono što sam očekiva od ove igre. Nadao sam se da će u eBiH biti oni ljudi koji podržavaju BiH, koji žele prosperitet. Našao sam ih na početku. Nikako nisam očekivao nacionalne podjele, koje svakim danom sve više eskaliraju. Do usijanja je došlo kada su eHrvatska i eSrbija zaratile. Jedni vuku na jednu stranu, drugi daju novac drugoj strani. Zar nam to treba? Da jedni idemo jedni na druge. A razdori se samo prdubljuju, jaz je sve veći i dublji. Kako je krenulo još ćemo uvesti eDayton pa da nam bude kao u RL. I onako smo sve bliži stvarnoj BiH nego što želimo priznati.
Mislite da nije istina? Pogledajte - ljudi se sele iz eBiH trbuhom za kruhom, male plaće, puno političara, firme propadaju a novci se daju u "humanitarne" svrhe van Bosne.
Bolje energiju usmjeriti na nešto drugo, nešto korisno, nešto konstruktivno. Ova prepucavanja samo izjedaju eBiH iznutra, kao rak - polako ali sigurno. Zaustavimo ga dok nije prekasno.

hruschov
Admin

Posts : 60
Join date : 2009-06-14

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum