eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juli 2009 - Indonezija je uz BiH! - Br.24

Go down

Juli 2009 - Indonezija je uz BiH! - Br.24 Empty Juli 2009 - Indonezija je uz BiH! - Br.24

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 10:45 pm

Juli 2009 - Indonezija je uz BiH! - Br.24


Ovih dana smo se naslusali mnogo prica, ja nisam mnogo zelio da pricam dok ne provjerim sve stvari sto su pricali. One osobe koje su govorile da Indonezija nas ne zeli u traning ratu, da ne zeli sa nama ekonomsku suradnju jako su pogrijesile.

U stalnim sam kontaktima sa Mimihitam ,a za one koji ne znaju to ministrica vanjskih poslova Indonezije i jedna od vodecih osoba iste zemlje.
Na postavljeno pitanje da li je istina da je Indonezija okrece ledja Bosni i da ona ne zeli Bosnu u trening ratu, Mimihitam je kategoricno rekla da to nije istina i da planira se poboljsati ekonomska suradnja izmedju BiH i Indonezije.

Takodjer moguce je da Mimihitam dodje opet u nasu domovinu malo danas posjeti, sto mozemo vidjeti i iz njenog shouta.

Takodjer kada je bila prica oko TO Radnicke Partije ona mi se izvinila jer nije mogla poslati ljudi(zbog rata sa USA) da sprijeci TO Radnicke Partije.
Ovim putem se zahvlaljujem Indoneziji na njihovoj pomoci nama, koja ce nadam se biti jos veca, a velika je samim tim sto nas jedna takva zemlja shvata jako ozbiljno i razgovara s nama kao da smo neka sila na erepu.


Hvala Mimihitam!
Hvala Indonezija!

Thanks Mimihitam!
Thanks Indonesia!

bekitare ; Ministar Vanjskih Poslova BiH
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum