eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart 2009 - Ministarstvo socijale BiH - Br.15

Go down

Mart 2009 - Ministarstvo socijale BiH - Br.15 Empty Mart 2009 - Ministarstvo socijale BiH - Br.15

Post  Nchi Thu Sep 17, 2009 12:07 am

Mart 2009 - Ministarstvo socijale BiH - Br.15

Poštovani građani eBiH,

Dio posla koji sam preuzeo kao predsjednik eBiH je i sastavljanje vlade, uklapanje ljudi i njihovih planova u cjelinu od koje će eBiH imati najviše koristi. Kako bi uspio u toj nakani u prošlih 48 sati sam razgovarao sa velikim brojem ljudi koji su mi slali svoje planove, nudili se da pomognu na bilo koji način. Dio zainteresovanih su bili ljudi koji su u vrijeme do prvih predsjedničkih izbora popunjavali određene pozicije u privremenoj vladi. Neki su ostavili odličan utisak, do sada su radili dobar posao i nije bilo razloga da ih se mjenja. Međutim, postoji i druga strana medalje, ljudi koji svojom (ne)aktivnošću nisu zaslužili da zadrže svoje "fotelje".

Jedan od takvih je i dosadašnji v.d. ministra "Socijale" (kako je nazvano to ministarstvo). Zbog neaktivnosti, lošeg pristupa, bez predstavljanja svog plana u slučaju da ostane ministar, odlučio sam ne uvrstiti igrača Mile Car u vladu eBiH.

Nakon što je donesena odluka o njegovom smjenivanju i kada je utvrđeno da je organizacija Ministarstvo socijale BiH kreirana korištenjem državnog zlata, zatražio sam od Mileta šifru organizacije, kako bi slijedeći ministar mogao nastaviti sa korištenjem iste u svom radu. Odgovor koji sam dobio bio je negativan, Mile Car je odbio da vrati organizaciju kreiranu državnim novcem.

Prema novonastaloj situaciji, pozivam sve građane eBiH da ignorišu proglase, članke i bilo kakve akcije pokrenute od organizacije Ministarstvo socijale BiH i igrača Mile Car. Iza takvih akcija ne stoji država i vrlo lako se može desiti da budete pogrešno upućeni ili prevareni.

Večeras će biti predstavljena nova vlada eBiH i u tom članku će biti nabrojane sve organizacije povezane sa državom i pod kontrolom države.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum