eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Kandidatura za kongres SU eBiH: LordRaven - Br.22

Go down

Maj 2009 - Kandidatura za kongres SU eBiH: LordRaven - Br.22 Empty Maj 2009 - Kandidatura za kongres SU eBiH: LordRaven - Br.22

Post  Nchi Fri Sep 18, 2009 1:44 am

Maj 2009 - Kandidatura za kongres SU eBiH: LordRaven - Br.22

Postovani eGradjani ovim putem vam se obracam u sklopu svoje kandidature za kongres ispred stranke SU BiH. Ovo mi je prva kandidatura i prvi ulazak na politicku scenu. Do sada sam radio na polju odbrane zemlje i organizacije vojnih snaga te kroz te aktivnosti stekao dobar uvid u aktuelnu politicku situaciju. Radeci na svom poslu i kontaktirajuci sa aktuelnim politickim učesnicima te predsjednikom upoznat sam sa svim koracima koji su poduzimani i koji se planiraju poduzeti. Ono sto vam mogu garantovati u svoje licno ime i u ime stranke koju predstavljam jeste da cu se boriti za stabilnu i jedinstvenu eBiH kako u politickom tako i u ekonomskom smislu te da cu glasati i predlagati samo one zakone koji ce voditi ka tom cilju. U svrhu sto boljeg izvrsenja svoje buduce funkcije bicu prisutan u eBiH citav svoj mandat i naravno donirati Gold u drzavnu kasu. Hvala


LordRaven
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum