eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Kandidatura bekitare - Br.8

Go down

Maj 2009 - Kandidatura bekitare - Br.8 Empty Maj 2009 - Kandidatura bekitare - Br.8

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 10:12 pm

Maj 2009 - Kandidatura bekitare - Br.8

Maj 2009 - Kandidatura bekitare - Br.8 566872f116f239bcf676684d4f1d70a3_150x150

Dosao je red i na mene da se kao posljednji predstavim ispred Liberalne Stranke.

Kao prvo, ukoliko dobijem mjesto u Kongresu, ovu nagradu o kojoj svi pricaju dao bih za izgradnju bolnice u West RS, kao i u neke organizacije. Aktivno bih ucestvovao u svim diskusijama i odlukama vezanim za eBiH. Najvise napora bih ulagao u ekonomiju i razvoj trzista eBiH. U dogovoru sa ostalim kongresmenima pokusao bih ekonomiju eBiH izgraditi , tako da bude manje zavisna od vanjskih uticaja, a da ima sto vise ponuda.

Naravno kao sto sam i mnogo puta ranije govorio i pisao, potpuno sam na strani Atlantisa, prije svega jer su nam mnogo pomogli u startu, zatim jer smo u potpunom okruzenju Atlantisa, a i ova kriza u Atlantisu je privremenog karaktera sto ce i vrijeme pokazati.

To je sve od mene, do sljedeceg javljanja, koje ce, nadamo se,biti namjenjeno proslavi uspjeha novonastale LS eBiH.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum