eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April 2009 - Kandidatura MrBraina - Br.4

Go down

April 2009 - Kandidatura MrBraina - Br.4 Empty April 2009 - Kandidatura MrBraina - Br.4

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 9:34 pm

April 2009 - Kandidatura MrBraina - Br.4

April 2009 - Kandidatura MrBraina - Br.4 21f82c065eb79e8bbe073c814ea75423_150x150

Pošto sam se kandidovao za mjesto kongresmena u eBiH, želio bih da napišem neke svoje namjere ukoliko dođem na to mjesto. Kao prvo 5 gold-a koje bih dobio kao nagradu za mjesto kongresmena bi definitivno podijelio vladi i raznim organizacijama, potom bih se zalagao za boljitak eBiH, tj., za ujedinjenu, složnu i multietničku eBiH. Podržavao bih sve ozbiljnije političare i prijedloge koji idu u korist eBiH. Također bih želio da obećam svoju aktivnost i vjernost eBiH. U skladu sa mojim idejama, o slobodama i pravima ljudi smatram da je liberalizam ono što nam treba, zalagao bih se za prava svih eBiH igrača, a posebno bih se zalagao za nove igrače. Što se tiče mene ja sam u duši multietičan i jako tolerantan demokrata.

MrBrain 

Ja(bekitare) s nadom i velikim ocekivanjem ocekujem kongresne izbore, i u potpunosti podrzavam MrBraina da postane jedan od nasih prvih kongresmena.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum