eBiH narodna čitaonica i knjižnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj 2009 - Kandidatura Smajl-aga - Br.7

Go down

Maj 2009 - Kandidatura Smajl-aga - Br.7 Empty Maj 2009 - Kandidatura Smajl-aga - Br.7

Post  Nchi Tue Sep 15, 2009 9:41 pm

Maj 2009 - Kandidatura Smajl-aga - Br.7

Maj 2009 - Kandidatura Smajl-aga - Br.7 Cc2ed43b71344b2c4fbda4c42fe12920_150x150

Pozdrav prijatelji i sugradjani,



Želim da vas informišem da sam se ja, Smajl-aga, kandidirao za izbor kongresmena ispred moje stranke Liberalne Stranke BiH.



Prvo bih želio da vas malo bolje upoznam sa radom moje stranke. Liberalna Stranka BiH je veoma mlada stranka sa čvrstim ciljevima za bolju eBiH. Liberalizam (lat. liber: sloboda, lat. liberalis: slobodnjački) je zajednički naziv za političke ideologije koje se zalaže za državno uređenje kojemu je cilj što je moguće veća sloboda pojedinca postignuta kroz demokratski proces pod zaštitom pravne države. Mi želimo da se svaki pojedinac osjeća slobodno i nezavisno u eBiH.



Što se tiče moje kandidature ona se zasniva na tome da je vrijeme da na vlast dodju ljudi koji će ozbiljno shvatiti svoj posao, koji su spremni da od eBiH naprave europsku državu koja je spremna da se suprostavi problemima koji nam nadolaze. Igru sam počeo prije mjesec dana i znam kako je mojim sugradjanima koji imaju level ispod 10. Plate su male, živi se od plate do plate, nemogućnost da se stvori neki plan da se dodje do odredjenih pozicija u nasoj vladi. Jednostavno, život u eBiH je težak!



Ako dodjem na vlast, eEBiH će krenuti putem koji svi želimo. eBiH treba da bude raj za sve igrače i za to ću se zalagati. Bosanske firme će dobiti punu podršku i pomoć od zemlje. Tražit ću da se minimalna plata digne na 1,26 bam i tražit ću još bolje odnose sa našim komšijom eHrvatskom. Sve u svemu, moje oduke će ići samo u korist države i u korist vas, glasaća.



Što se tiče 5 golda koja ću dobiti po imenovanju za kongres, proslijedet cu sve golde u strukture države.



Kako je ovih dana aktuelne teme poput Peace i Atlantisa i imena regija. Ja sam trenutno potpuno na strani Atlantisa jer smatram da dugujemo Atlantisu mnogo zbog njegove pomoći eBiH. Što se tiće imena regija smatram da trebaju imena biti slijedeća: Herzegovina, West Herzegovina, Central Bosnia, East Bosnia, Posavina. Što se tiče svih mojih odluka svi vi ćete biti blagovremeno obavješteni preko ovih novina. Nadam se da ćete ispravno postupiti i meni dati svoj glas jer...



BUDI TI TAJ KOJI ODLUČUJE!!!

Predsjednik stranke(bekitare) u potpunosti podrzava Smajl- agu u njegovoj kandidaturi, u zelji da Liberalna Stranka ima 4 predstavnika u kongresu, ispred 4 BH regije.
Nchi
Nchi

Posts : 199
Join date : 2009-09-15
Location : Gradacac / Bec

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum